2737
2734
عنوان

حس میکنم هیچکس ازم خوشش نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 70 پست
والا بوی عطر همه جارو برمی‌داره هر صبح دوش میگیرم رابطم با فامیل و آشناها اصلا خوب نیست عین غریبهدها ...

پس رو خودت کار کن اول از خانواده شروع کن باید بخندی و خوش بر خورد باشی اجتماعی باشی اگر با خانواده و اشنا بتونی رابطه بر قرار کنی و بدونی چیکار کنی بقیش کم کم جور میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب توکه یرت شلوغه مشکلت چیه پس؟؟ اینجوری که راحت تری 

فکرشو بکن توی اون شلوغي حواسم هست به این موضوع و با همه وجودم حرص میخورم برای خودم متاسفم که انقدر خودمو پایین میارم

2731
به نظرم الکی به خودت تلقین میکنی وگرنه مثلا ماها ک میریم تو بانک اصلا ب این فک نمیکنیم کجا بریم همین ...

ولی من اتفاقا دقیقا حس میکنم همه انتخاب میکنن که پیش اونا برن و پیش من نیان

فکرشو بکن توی اون شلوغي حواسم هست به این موضوع و با همه وجودم حرص میخورم برای خودم متاسفم که انقدر خ ...

خب وقتی شما نگاهت به اطراف پس نگاهت از خودت بر داشته میشه باید رو خودت کار کنی

2740
بهتر بیان سمتت کار بریزه سرت خوبه از در هرکی وارد شد یه لبخند همیشه رولبات باشه حس میکنم شاید خشک بر ...

اخه هر سه سرمون به کارخونه ینی هیچ برخوردی آزمون ندیدن از در میان میرن سمت اونا

حست اشتباهه کسایی ک میرن جاهایه اداری اینقد سرشون شلوغه و درگیرن ک به اینجور چیزا فکر نمیکنن .ولی اگ ...

بابا والا کارایی که برای بخود رسیدن من میکنم هیچ بنی بشری نمیکنه هرشب اگر ماسک نزارم روی صورتم نمیخوام هر شب ورزش میکنم کرم شب و روزم ترک نمیشه و هزار تا کار دیگه

2706