2752
2734
عنوان

حس میکنم هیچکس ازم خوشش نمیاد

599 بازدید | 70 پست

آنقدر بهم فشار اومده دیگه تاپیک زدم خواهشا مسخره نکنید فقط راهکار بدبد یا اگر طرز فکرم غلطه بهم بگید با دلیل

من شاغلم و کارم شدیدا با ارباب رجوع سر و کار داریم سه تا خانومیم پشت کانتر همه میان از اون دوتای دیگه سوال میپرسن سمت من کسی نمیاد و اين موضوع حالمو بقدری بد کرده که نمیتونم براتون توصیف کنم این باعث میشه حس بد بخودم بگیرم و تا شب حالم بد باشه بخودم میگم هیچکس تورو نمیخواد تو خیلی نخواستنی هستی تو رو هیچ مردی نمیخواد خلاصه مهم نمیخواد بترکه امروز یجوری شده بودم میخواستم فریاد بزنم بیاید از من سوال کنید این درحالی که امروز کنار دستیم بهم میگفت وای خسته شدم چرا همه از من سوال میپرسن دیگه اینجوری گفت حالم بدتر شد

توروخدا نصیحتم کنید یچیزیزبگید آروم بشم نمیدونید این افکار داره داغونم میکنه دلم میخواد ریلکس باشم واسم مهم نباشه ولی اصلا نمیتونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه اعتماد به نفس داشتی باشی و باهاشون خیلی خوب رفتار کنی قطعا میان سمت تو حتما بی اعتماد به نفسی سرتو میندازی پایین یجوری نگاشون میکنی و استرس داری ولی اونا فکر میکنن خودتو گرفتی

2731
شاید باجه شما از ورودی دورتره 

یکیشون نزدیکتره یکی دورترها ولی از دورترها هم بیشتر از من میپرسن دیگه مجبور بشن میان سمت من اتفاقا حالا همشونم کارشون با منه خیلی درداوره

اگه اعتماد به نفس داشتی باشی و باهاشون خیلی خوب رفتار کنی قطعا میان سمت تو حتما بی اعتماد به نفسی سر ...

دقیقا من اینطوریم اون یکی همکارم بیش از حد پررو هست خب چیکار کنم خودمو دوس داشته باشم اعتمادبنفسم بره بالا

یکیشون نزدیکتره یکی دورترها ولی از دورترها هم بیشتر از من میپرسن دیگه مجبور بشن میان سمت من اتفاقا ح ...

بیخیال بابا چه اهمیتی داره آدم غریبه ازت خوشش بیاد یه کتاب بذار کنار دستت وقتی بیکاری بخون

بیخیال بابا چه اهمیتی داره آدم غریبه ازت خوشش بیاد یه کتاب بذار کنار دستت وقتی بیکاری بخون

وای آنقدر کار دارم که تو سر خودم میزنم ولی حالم بد میشه کسی بیاد بره سمت اونا

چون اونا انرژی دارن و تو نداری و شاید اگر جاتو با همکارات تغییر بدی درست بشه  باید خوشحال به نظر بیای و خوش بر خورد و بوی بد هم ندی ظاهر تم پاک و منظم باشه 

میتونی هر موقع همکارا خسته ای بگی من میتونم جای هردومون وایسم برو استراحت کن

و اینکه رابطه تو با فامیل اشناها و بقیه چطوره؟

چون اونا انرژی دارن و تو نداری و شاید اگر جاتو با همکارات تغییر بدی درست بشه  باید خوشحال به نظ ...

والا بوی عطر همه جارو برمی‌داره هر صبح دوش میگیرم رابطم با فامیل و آشناها اصلا خوب نیست عین غریبهدهام 

چون اونا انرژی دارن و تو نداری و شاید اگر جاتو با همکارات تغییر بدی درست بشه  باید خوشحال به نظ ...

نبابا جای کسی که نمیتونم وایسم ینی هممون آنقدر سرمون شلوغه که درگیریم