2737
2739

مجردی و مستقل به اندازه ‌..

متاهلی و مستقل در وقت درست ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بستگی به آدمش داره بعضیا مجردی شاد تر بودن چون رفیق بازن

بعضیا فقط بخاطر استقلال ازدواج میکنن و از زندگی مشترک کلافه میشم و میخوان تنها باشن

یسریام مثه من میخواستن با تنها رفیقشون همخونه باشن و تو متاهلی فقط و فقط با همسرشون بهشون خوش میگذره

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

چند سال تو سن مناسب مجردی مستقل و بعد اگه دلت خواست و ی نفر معقول با اکثریت شرایطی که میخوای سر راهت قرار گرفت تصمیم به متاهلی میگیری ک فقط ی انتخابه ن از سر ناچار و زندگی بدون خانواده و درامد و ... بخوای خودت از چاله تو چاه بندازی بی فکر 

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 

ادم چه مجرد چه متاهل باید استقلال مالی و فکری داشته باشه ، درباره ازدواجم ، ازدواج با فرد مناسب قطعا خیلی بهتر از مجردیه ، فرد مناسب همیشه درکت میکنه و تنهایی فردیتو خراب نمیکنه ،مثلا من خودم مجردی خیلی خوبی داشتم همه چی برام فراهم و خیلی ام خوش گذرونی کردم ، سفر رفتم با خونوادم ، کلی کارای دیگه ، موقع ازدواجمم شانس اوردم فرد مناسبمو پیدا کردم ، از این لحاظ که با یه فرد ثابت میمونی و تکلیف رابطه و وظایف مشخصه ، از لحاظ جنسی و عاطفی ساپورت میشی همیشه و ارامش فکری ، اما اینا تو ازدواج فقط وقتی میسر میشه که انتخابمون فرد درست و مناسبی باشه ،وگرنه اگه همسر بدی گیزت بیاد تنهایی سگش شرف داره ب متاهلی 

2738