2733
2739

تازگیا خیلی به طلا علاقه مند شدم میخوام خرد خرد بخرم 

اگه خواستین میتونین عکس طلاهاتونو بزارین😍

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️

مامانم داره😍😍

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

طرف ما همه بالای یک میلیارد دارن قیمت ی گردنبندشون فقط اینقدره

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر رسیدن به هدفام🥹🩷ممنون میشم واسه حاجتم صلوات بفرستید🙏🏻💙خدایا شکرت💜🌈
2738

مادرشوهرم و زنداییم.البته فکر نکنم اینجا باشن

مادرشوهرم از ۱ میلیارد هم بیشتر.خیلی بیشتره چون از اول عمرش نه خورده نه پوشیده فقط طلا خریده و پس انداز کرده.الانم هیچ خرجی نمیکنه گذاشته برا سرای آخرت

بیشتر از یک میلیارد طلا داریم

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       
مادرشوهرم و زنداییم.البته فکر نکنم اینجا باشن مادرشوهرم از ۱ میلیارد هم بیشتر.خیلی بیشتره چون از او ...

اینطوری که دیگه بده 

نه بخوره نه بپوشه فقط طلا بخره که چی؟

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️
واقعا😍 وای خوش به حالش به شادی استفاده کنه عزیزم

اره من عاشق طلاهاشم😍😍😍

مرسی قشنگم ♥️♥️

بهش به شوخی میگم جلو زنموم ها دستت ببر جلو بگو این آشغال ها کی ریخته میخنده میگه از دست تو😅😅😅😅😅😅😅

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2706