2733
2734

شب عید مادرم گفت دعوت کن بیاد خونمون بهش پیام دادم به طرز بدی گفت نه زنداداشم میان اینجا من نمیام روز زن مادرم دعوتش کرد رستوران گفت نه باید خونمون باشم زنداداشم میاد بهش تبریک بگم یا میگه زن داداشم خیلی سر زبون داره تو هم اینجوری هستی ؟چند بارم از کیک هایی درست میکنه تعریف کرده یشبم گفتم بیا خونمون گفت خونه زنداداشم تو هم بیا گفتم نه منو دعوت نکرده گفت دلتم بخواد بیای البته به شوخی شاید. از دماغم و هیکلم جلوی خانواده ایراد گرفته این اواخر بازم ازش طرفداری کرد من دیگه تموم کردم خیلی هم دوسش داشتم

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

این آدم زن داداشش رو به تو‌ترجیح میده

دیگه خودت بگیر تا دوست و رفیق و خانواده همه قبل تو قرار میگیرن

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2706