2752
2734
عنوان

وضع مالی همسرتون بهتره یا پدرتون؟؟ خانمای متاهل تشریف بیارین💥

| مشاهده متن کامل بحث + 1230 بازدید | 85 پست

پدرم 

برام مهم نیست این موضوع 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

من همسرم تو ۴۵ سالگی کل سرمایش ۱۲ میلیارده نمیدونم نسبت به سنش خوب حساب میاد یا نه 

ولی خوب من اموال پدریم اینقدر نیست 

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
من نمیدونم چرا از این موضوع ناراحت میشم با اینکه پدرمه باعث سربلندی منع ولی گاهی با خودم میگم پددم ...

اصلا مقایستون اشتباهه پدرتون سالها جلوتر از همسرتون کار کرده و اوضاع قدیم فرق داشت راحتتر میشد صاحب خونه و زمین شد الان رسیدن به همه چی سختتره 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
عزیز من قبل ازدواج باید فکر میکردی  بعد ازدواج باید ی جاهایی دور از جون کر و کور بشی که زندگیت ...

کاملا درست میگی

متاسفانه قبل ازدواج فکرشو نمیکردم این موضوع ی روزی ناراحتم کنه ولی الان میبینم بعضیا وضع مالی همسرشون از پدرشون بهتره حسرت میخورم.

سرنوشت عشق پر تاوان من🖤https://www.ninisite.com/discussion/topic/13075003/%d8%b3%d8%b1%d9%86%d9%88%d8%b4%d8%aa-%d8%b9%d8%b4%d9%82-%d9%be%d8%b1-%d8%aa%d8%a7%d9%88%d8%a7%d9%86-%d9%85%d9%86 تیکه ی مهمی از زندگیمه، ک نباید اینطور میگذشت.. /من بیرحمی روزگارو با اعماق وجود حس کردم🙂 خدایا توی این شهر غریب خودت مراقبم باش😇

به نوعي هم سطح به نوعيم خب پدرم در كل وضعشون بهتره چون پدرم سالها كار كردن و سابقه كاريشون اندازه سن همسرمه 

از لحاظي كه ميگم همسطحيم منظور رفاهيه تقريبا رفاه الان در حد خونه پدرم هست 

اما خب سرمايه پدم خيلي بيشتره چون خيلي بيشتر همسرم كار كردن

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
افرین نظر منطقی همینه پدرم سالهای بیشتری زحمت کشیدن.. ولی خب مثلا دختر داییم ک ازدواج کرده وضع مالی ...

این که خیلی بدتره خودت از یه خانواده پایین باشی و همسرت و خانوادش بالاتر باشن یجور حس سرخوردگی نمیدونم.... حس خوبی نیست 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
وضع مالی همسرم خیلی بهتره و‌اصلا با وضع زندگی پدرم اینا قابل قیاس نیست ولی پدرمم دستش به دهنش میرسه ...

خدا ببشتر بهت بده عزیزدلم

ولی من واقعا این برام شده حسرت ک مثل شما باشم قدر موقعیتتون رو بدونید!

سرنوشت عشق پر تاوان من🖤https://www.ninisite.com/discussion/topic/13075003/%d8%b3%d8%b1%d9%86%d9%88%d8%b4%d8%aa-%d8%b9%d8%b4%d9%82-%d9%be%d8%b1-%d8%aa%d8%a7%d9%88%d8%a7%d9%86-%d9%85%d9%86 تیکه ی مهمی از زندگیمه، ک نباید اینطور میگذشت.. /من بیرحمی روزگارو با اعماق وجود حس کردم🙂 خدایا توی این شهر غریب خودت مراقبم باش😇
اصلا مقایستون اشتباهه پدرتون سالها جلوتر از همسرتون کار کرده و اوضاع قدیم فرق داشت راحتتر میشد صاحب ...

دقیقا 👏👏👏

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤