2733
2734
عنوان

وضع مالی همسرتون بهتره یا پدرتون؟؟ خانمای متاهل تشریف بیارین💥

| مشاهده متن کامل بحث + 1230 بازدید | 85 پست

بله بله قابل توجه اونایی جو گرفتشون فقط رسیدن به پسره براشون مهم ..

وضع پدرم از همسرم بهتر بود خیلی سختی کشیدم ولی الحمدالله تونستیم جمع کنیم زندگی رو 

پول خیلی مهم خیلی خیلی خیلی 

مهربون برای نیتم یه صلوات میفرستی 🙏🏻❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انتظار زیادی داری شماها هنوز اول راهین 

من همسرم از نظرمالی کاملا اوکی هست ولی معلومه مثل پدرم نمیشن چون سالهای بیشتری کار کردن  

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 

بخوام خانوادگی بگم خانواده من از خوانواده پارتنرم بالاتر هستن 

ولی بخوام هود پارتنرم بگم چون کارش پاره وقت و درآمدش متغیر و بخوان نسبت به پدرم بگم باز پدرم بالاتر و اگه بخوام در مقایسه با مول ت. جیبی خودم بگم اون بالاتر

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
2731
وضع پدرم خیلی بهتره و من با دونستن این باهاش ازدواج کردم و مشکلی ندارم خانوادم هم کمک حالمون بودن&nb ...

من نمیدونم چرا از این موضوع ناراحت میشم

با اینکه پدرمه باعث سربلندی منع

ولی گاهی با خودم میگم پددم پولداره چی عاید من میشه مهم همسرمه..

سرنوشت عشق پر تاوان من🖤https://www.ninisite.com/discussion/topic/13075003/%d8%b3%d8%b1%d9%86%d9%88%d8%b4%d8%aa-%d8%b9%d8%b4%d9%82-%d9%be%d8%b1-%d8%aa%d8%a7%d9%88%d8%a7%d9%86-%d9%85%d9%86 تیکه ی مهمی از زندگیمه، ک نباید اینطور میگذشت.. /من بیرحمی روزگارو با اعماق وجود حس کردم🙂 خدایا توی این شهر غریب خودت مراقبم باش😇
انتظار زیادی داری شماها هنوز اول راهین  من همسرم از نظرمالی کاملا اوکی هست ولی معلومه مثل پدرم ...

البته چون ما جوونیم خوب  سبک زنی ما لوکس تر و بروزتر از پدرم هست ولی خوب دارایی و.... قطعا پدر بشترن 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
خوشبحالتون واقعا🙂

شرایط زندگی هر کسی نتیجه تصمیمات درست و اشتباهیه که تو زندگیش گرفته هیچ وقت ذهنت رو درگیرش نکن تلاش کن تا در آینده از خودت شرمنده نباشی

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

افرین نظر منطقی همینه

پدرم سالهای بیشتری زحمت کشیدن.. ولی خب مثلا دختر داییم ک ازدواج کرده وضع مالی همسرش و پدرش همسطحه

حتی خیلیام هستن وضع مالی شوهرشون از پدرشون بهتره...

سرنوشت عشق پر تاوان من🖤https://www.ninisite.com/discussion/topic/13075003/%d8%b3%d8%b1%d9%86%d9%88%d8%b4%d8%aa-%d8%b9%d8%b4%d9%82-%d9%be%d8%b1-%d8%aa%d8%a7%d9%88%d8%a7%d9%86-%d9%85%d9%86 تیکه ی مهمی از زندگیمه، ک نباید اینطور میگذشت.. /من بیرحمی روزگارو با اعماق وجود حس کردم🙂 خدایا توی این شهر غریب خودت مراقبم باش😇

عزیز من قبل ازدواج باید فکر میکردی 

بعد ازدواج باید ی جاهایی دور از جون کر و کور بشی که زندگیت سخت نشه و سخت نگذره بهت 

خوب مسلما پدرای ما باید وضع زندگیشون بهار باشه چون خیلی از ما جلوتر و زودتر ازدواج کردن و شرایط اقتصادی و مملکت هم بهتر از الان بوده 

حسرت چیزی رو نخور و از زندگیت لذت ببر 😍

انشالا ما هم تا چند سال دیگه که همسن پدر و مادرمون شدیم اوضاعمون بهتر از اونا هم میشه 

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤

پدر و مادرم وضع متوسط و تقریبا رو به پایین دارن ولی وضع مالی شوهرم و خانوادش خیلی خوبه

کلا تو فامیل خودشونم وضعشون از همه بهتره

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

خب معلومه بابا خیلی زیاد

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍