2733
2734

من زنداییم یه فرش دستباف توی خونه اش داشت هدیه داد بهم. به خاطر اینکه قبلا یه کار بزرگ واسش انجام داده بودم که همیشه میگفت پول بدم طلا بدم آخه چی بدم که جبران شه و من هیچی نمی خواستم یه روز خلاصه این فرشه رو گفت نمی خوام داد بهم. حتی گفت دوست داشتی واسه خودت بفروش. بعد یه مدت یکی از همکارام دید گفتم میفروشمش لازمش ندارم. بحث پیش اومد فهمیده بود. بعد چند روز گفت اینا قیمتش چنده چقدر قیمت می دی برای خواهرم میخوام. دلش میخواد بخردش هر چقدرم قیمت گذاری کنی مهم نیست.
راستش من خل و چل نمی دونم چم شد گفتم تا شب قیمت میدم بعد همین جوری بدون تحقیق گفتم خوب بدمش 25 تومن. بهشون گفتم 25 تومن قیمت گذاری شده از صاحبش که میخواد بفروشش. نگفتمم مال خودمه. بعدش نگاه کردم توی پیج ها و هر جا هم قیمت گرفتم حداقلش 45 تومن بود اون فرش. دیگه خیلی ارزون ارزونش

تا قیمت دادم خداشاهده به نیم ساعت نکشید پولو واریز کردن نگو من خلم نفهمیدم اینام خوب خریدیه براشون. بخیل نیستم اما هی دارم غصه می خورم نه غصه پول اصلا. غصه خل و چلی خودم. من که دستم توی کاره چم شد این طوری کردم با خودم

من چیزی نمی خوام فقط راست و حسینی می خوام بدونم جای من باشین واکنشتون چیه؟ ناراحت میشین؟ نمیشین؟ حرص میخورین؟ یا میگین گذشته دیگه ولش کن. من غصه میخورم خیلی اما هی سعی میکنم با خودم کنار بیام چند روزه ناراحتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ناراحت میشدم ولی دیگه سعی کن بهش فکر نکنی

همچی تموم شد و برای همیشه تو رفتی💔امیدوارم بعد از تو به آرامش برسم💔 تابستونی که توی اون از دست دادم و هیچی بدست نیاوردم....😅الان تنهای تنهام و ناامید، روزای پوچ و خالی پشت هم داره میگذره تازه دانشگاهم باید برم افسرده شدم و حوصله ندارم حتی خداهم منو تنها گذاشته... این روزا حالم بهتره تازه خودمو و خدارو پیدا کردم تازه به آرامش نزدیک تر شدم ولی هنوز بهش نرسیدم...شکر❤روزای درهم برهم و شلوغ روزایی که مغزم موقع خواب هم بیداره روزایی که ته ته ته قلبم به رویاهام فکر میکنم و امید میگیرم🌱💔 من دیگه حوصله و ذوق هیچیو ندارم...12.9🖤 چقد بده ی سری واقعیتا عین سیلی باشه تو صورتت...۱.۱۸🖤۲.۹ کاش قلبم تپیدن بلد نبود...🙂
خب میگفتی بنده خدا پشیمون شده همین

آخه یبارم گفته بودم که یه جورایی مال خودمم هست. احساس میکنم اصلا فهمید کسی در کار نیست اما موقع فروشش قطعی گفتم مال خودم نیست راستش. ولی خب الان دیگه نمیشه. چجوری آخه

آخه یبارم گفته بودم که یه جورایی مال خودمم هست. احساس میکنم اصلا فهمید کسی در کار نیست اما موقع فروش ...

بهشون قالی رو تحویل دادید؟

𝗔𝗻𝗱 𝗺𝗮𝘆𝗯𝗲 𝗷𝘂𝘀𝘁 𝗽𝗮𝘁𝗶𝗲𝗻𝗰𝗲 𝗶𝘀 𝗲𝗻𝗼𝘂𝗴𝗵
2738
من باشم پولو پس میفرستم و میگم صاحبش راضی نیست و خواهر خودش اونو برداشته قرار هم بهش قسطی بده پولشو

اولین بارم نیست از این کارا میکنم. یه بارم توی شرکت بابام نبود یه قراداد بستم انقدر ضرر زده بودم بهش. دیگه راه برگشت نداشت. نمیدونم مدتیه چم شده. دیگه انگار قیمتا رو نمی فهمم اصلا

مدت هاست دیگه سره چیزایی که گذشت و اتفاق افتاد  حرص نمیخورم به قول ما ترکا اُلاجاقا چاره یوخ 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
بهشون قالی رو تحویل دادید؟

آره بابا همون صبح اومدن بردن. من اون روز فکر میکردم چه پول خوبی گیرم اومده. خیلی گیج میزنم یه مدتیه. بعد اتفاقا اصلا قبل اینکه بگردم قیمت کنم این پیج و اون پیج یهو به ذهن خودم اومد گفتم فلانی اینا چرا انقدر خوشحال بودن

آخه یبارم گفته بودم که یه جورایی مال خودمم هست. احساس میکنم اصلا فهمید کسی در کار نیست اما موقع فروش ...

اگه تازه هست شرعا میتونی پس بگیری چون تو ثیمت اصلی رو نمیدونستی وبه این میگن غبن  حتی میتونی شکایت هم بکنی چون ضررت خیلی هستش

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
مدت هاست دیگه سره چیزایی که گذشت و اتفاق افتاد  حرص نمیخورم به قول ما ترکا اُلاجاقا چاره یوخ&nb ...

معنی جمله ی قشنگتون چیه؟ میشه با علامت گذاری و معنیشم برام بنویسی؟ دست مریزاد ترکای نازنین

2706