2752
2734
عنوان

راست و حسینی بگید ها الان چیکار کنم من

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 22 پست
تمام شد این موضوع ، مال گذشته است به چی فکر میکنی 

آره. میدونم ولی دیگه هی تو فکرمه. می ترسم وسواس فکری بگیرم اصلا. به بابام گفتم گفت ولش کن حوصله داری. دیگه گذشته رفته عیب نداره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اولین بارم نیست از این کارا میکنم. یه بارم توی شرکت بابام نبود یه قراداد بستم انقدر ضرر زده بودم بهش ...

الان ک فقطزبونی باهم حرف زدید ن کاغذی بوده ن قولنامه ای بهم بزن

حتی اگه قولنامه ای چیزی هم میبود قانون یه ماده داره به اسم خیار غبن!!!

یعنی فروشنده ای ک نمدونسته قیمت مخصولش چقدر و بعد متوجه شده خ ارزون فروخته بر طبق این ماده قاضی اون محصول ملک خونه ماشین یا هرچیزی رو برمیگردونه بهتون

الان کوتاه بیای دیگه نمیتونی خودتو ببخشی پولو پس بریز و بگو صاحبش نمیفروشه

اگه تازه هست شرعا میتونی پس بگیری چون تو ثیمت اصلی رو نمیدونستی وبه این میگن غبن  حتی میتونی شک ...

یه کاری کردم دیگه راه برگشت نداره. قبلش قطعی گفت قیمت بده یه جوریه پشیمونی نداره گفتم طرف گفته 25 تومن کمتر نمیدم

2731
معنی جمله ی قشنگتون چیه؟ میشه با علامت گذاری و معنیشم برام بنویسی؟ دست مریزاد ترکای نازنین

این جمله رو تو موقعیت های این مدلی استفاده میکنیم در کل میگه چاره و راه حلی نیست برای اتفاقی که قراره بیافته و تو تقدیرت هست 

OLajagha chare yokh ترکی رو به زبان فارسی نوشتنی خوندنش سخته یکم 😅

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
الان ک فقطزبونی باهم حرف زدید ن کاغذی بوده ن قولنامه ای بهم بزن حتی اگه قولنامه ای چیزی هم میبود قا ...

اون موقعم باز برم از زیر پاشون جمع کنم غصه میخورم میگم دیدی دلشون خوش بود به این تو برداشتی آوردی. من نباید از اول اشتباه میکردم. تازه این که چیزی نیست یه شب همین چند وقت پیش گفتن جنگه فلانه من رفتم توی 4 تومن طلا خریدم با اینکه هیچ وقت توی عمرم توی هیجانات نرفتم طلا بخرم ولی این بار نمیدونم چم شد رفتم توی 4 تومن خریدم. اونجام یه سه تومنی ضرر کردم داغ اونم روی دلمه. بابام گفت فکر کن این فرشم مثل اون طلاهه الان میتونی بری پس بدی طلافروش پولتو بگیری؟. تازه یبارم از دی   جی کالا طلا خریدم سال 99 اونجام 5 گرم و نیم طلا ضرر کردم. چند وقته نمیدونم چرا اشتباه پشت اشتباه

این جمله رو تو موقعیت های این مدلی استفاده میکنیم در کل میگه چاره و راه حلی نیست برای اتفاقی که قرار ...

الهی بگردم چه قشنگه. بوس به ترکا. حال و هوامو عوض کردی. همینو با خودم تکرار کنم الان تا شب  

الهی بگردم چه قشنگه. بوس به ترکا. حال و هوامو عوض کردی. همینو با خودم تکرار کنم الان تا شب   &n ...

قربونت 😍😍 

آره دیگه قسمتت بوده بیخودی غصه اشو نخور فرض کن اصلا چنین فرشی کادو نگرفتی🥲

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن