2752
2734
عنوان

برای اولین بار گوشت شترمرغ پختم بیاین بگم مزه اش چطوره 😉

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 59 پست
کجا میتونیم تهیه کنیم؟

از گوشت فروشی ها یا همون هایپر پروتئین

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
شتر مرغ نخوردم ولی یبار گوشت شتر خریدیم😫😣 چشمت روز بد نبینه تا چند روز بوش تو خونه بود همه جای خو ...

گوشت شتر ک شیرین و خیلی گرمه

بو نداره

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کیلویی چند خریدی؟چندساعت میپزه

دقیق نمی‌دونم ولی فکر کنم ۵۹۰

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
کیلویی چند خریدی؟چندساعت میپزه

من چرخ کرده بودم این سری که رو هوا پخت 

2731
مگه مزاج شما چیه ؟

گرمه

پست هامو ریپلای نکن ❌حوصله بحث با بـچـه بی شعور رو ندارم 🙌🏻 جوابتو نمیدم 😉                                            باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔
مثلا چه جور بویی؟؟؟؟ گوشت گوسفند و مرغ و اینا بو داره ولی بوشون رومن دوست دارم 

وااای یه بوی افتضاح حال بهم زن

من خودم از بوی مرغ و گوشت بدم نمیاد اصلا چون بوی بدی نمیده اون به بوی افتضاحی داشت مزه هم که داغون

مزه اش رو نفهمیدم

مزه خوبی داره ولی متفاوت از همه گوشت هاس مزه خاص خودشو داره😁

کیلویی چنده؟

حدود ۵۹۰

مامانم یه بار درست کرده بود راستش خیلی طعم خاصی نداشت اره رنگش تیره بود مامانم بهش رب گوجه و رب انار ...

نوش جان حتما با رب انار خیلی خوشمزه تر میشه 🤤

شتر مرغ نخوردم ولی یبار گوشت شتر خریدیم😫😣 چشمت روز بد نبینه تا چند روز بوش تو خونه بود همه جای خو ...

من یکبار چند کیلو شتر خریدم اصلا طعمش و بو فرقی با گوساله نداشت یعنی یک جورایی بین گوسفند و گوساله بود اما بعدش دیگه گیرم نیومد بخرم 

چون میگن گوشت شتر گرمه خیلی خوبه اما اصلا بوی بدی نداشت 

مامانم یکمدت خیلی شترمرغ میپخت اولا خوشمون میومد بعد دلمون رو زد دیگه نخوردیم  انگتر این گوشت ...

جدی ؟ 🙁حالا من یه چند بسته گرفتم اگه دلمونو زد دوباره گوسفند می‌خریم 😁😁

😳😳 خیلیی بو داره که😅

خونه دختر دایی شوهرم دعوت بودیم

حساب کن برای ۱۰۰نفر کلم پلو شیرازی درست کرد پر قلقلی

بعد گفت گوشت شتره 

خوشمزه بود

و اینکه گفت گوشت شتر فقط برای کوبیده و قلقلی خوبه یعنی چرخیش خوبه 

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
یکبار خریدم اصلا هیچکدوممون نخوردیم بقیه رو دادم نیازمند

چرا دوست نداشتین؟🙁

2706