2733
2739
بلند صحبت کردن و غر زدن خیلی بدشون میاد، دوست دارن از همه چی خبر داشته باشن

شنا فضولی😐

عبادت می‌کنی بگذر زعادت...نگردد جمع عادت با عبادت..گر خدا داری ز غم آزاد شو...از خیال بیش و کم آزاد شو
قرار بود اخلاقا رو بدونی نه جواب و با سواال جواب بدی

دقت کنین دوستان مرد ایرانی همینه

همه چی تا وقتی خوبه که ب نفعشون باشه مگرنه ....

ما همیشه میخندیم چون به شما نمیرسه غم های مارو ببینین :) تورک 🔗💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چیزی که فهمیدم اینه که اگه یه نفرو دوست داشته باشن هیچوقت ولش نمیکنن اونایی که ول میکنن از همون اول هم نمیخواستنشون

و اینکه همشون برای زندگی مشترک یه دختر آفتاب مهتاب ندیده میخوان به قولی غیرتشون قبول نمیکنه دختری که با یکی دیگه بوده رو بگیرن

من ۹۰ درصد خواستگارام با چندتا دختر بودن جوری که من فهمیدم ولی برای ازدواج سپرده بودن به اطرافیان و جالب اینجاست ولم نمیکردن میگفتن دلیلت برای رد کردن منطقی نیست انتظار داشتن برم بگم اوکی تو گذشتت هر غلطی کردی عب نداره بیا ازدواج کنیم

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2742
حس مالکیت دوسدارن

مگه زنا اشیان؟

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
2740

مغز مردها پیمانه‌ای طراحی شده!

یعنی طراحی بخش بخش، یعنی اگر یکی از بخش‌ها مشکلی براش پیش بیاد، به باقی داستان آسیبی وارد نمی‌شه!

به زبان ساده‌تر، این‌که وقتی باهاش قهر می‌کنید می‌تونه بخوابه، به این معنی نیست که شما براش مهم نیستید

به این معنیه که بخشی که مربوط به قهر کردن شماست، درکار بخشی که مربوط به خواب هس دخالت نمیکنه!

مثل مغز زنها نیست که یه بخش داره و اون یه بخش خودش و همه‌ی جهان هستی رو درگیر میکنه! 

پس ناراحت نشید الکی و زندگیتونو بکنید.

شک نکن آخرش همونی میشی ک بهش فکر میکنی 👑 
نظرات تاپیک رو خوندم منصرف شدم چیزی بگم  چقدر کج فهمی و قضاوت نابجا در مورد مردا میکنند

لیاقت یه سری ها از اینم بدتره 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
من آقانیستم ولی یه چیزی روکه فهمیدم اینه  مرداوقتی فشارروشونه ،عصبین یاناراحتن دوست دارن برن ت ...

به عنوان یه خانم خودمم اینشکلیم ؛ باید تو حال خودم رها شم اونوقت خوب میشم.

2706