2752
2734
#به.شوهرامون.نخود.ندهی ‍ م‍ 

منکه فعلا مجردم ولی آقایون پنجشنبه یا جمعه باید حتما آبگوشت بخورن توانایی در پخت آبگوشتِ آخرهفته جزو آپشنای یه کدبانوعه ایرانیه

مرنج و مرنجان، گوشت که تلخه روی کلام و زبانت کارکن، به گرایش و سلایق هم احترام بزاریم پنج تا انگشت شبیه و اندازه هم نیستن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂🤤جووون

اگه آبگوشتو قرمه سبزی رو خوب جا بندازیم بقیه غذاهارم بلد نباشیم حله😂

مرنج و مرنجان، گوشت که تلخه روی کلام و زبانت کارکن، به گرایش و سلایق هم احترام بزاریم پنج تا انگشت شبیه و اندازه هم نیستن
2731
من آشپزیم عالیه خداروشکر مشکلی ندارم تو این مورد😂😂😂

ای جان

جناب دکتر میدونم شاید تایم نداشته باشین برای سوالام ولی یه چیزی که جدیدا انگار تاپ شده اینه که دانشج ...

نیمه شبه مغزم یاری نمیکنه😂

متوجه منظورتون نشدم

متاهل. درخواست ندید، تگ نکنید، لایک نکنید
نیمه شبه مغزم یاری نمیکنه😂 متوجه منظورتون نشدم

دوباره با دقت بخونین 

نمیتونم اشاره مستقیم کنم خبرندارین چه دعوایی را میندازن اسمی ازشون برده بشه😂

البته همشون اینطور نیستن من معتقدم هرقشری خوبو بد داره

دوباره با دقت بخونین  نمیتونم اشاره مستقیم کنم خبرندارین چه دعوایی را میندازن اسمی ازشون برده ...

گاهی طرف با اینکه مدرک دکتری داره بازم یه آدم .... هست، بله وجود داره (صرفا هر رشته ای)

به دلیل اینکه تحصیلات در یک دانشگاه با اینکه اون فرد در چه مرحله‌ای از سطح دانش( دِیتا، مهارت، تخصص، بینش، اخلاق، شعور و... ) قرار بگیره متفاوته

این دوتا باهم فرق دارن

هیچ سندیم مبنی بر اینکه یه شخص صرفا به دلیل تحصیل در فلان رشته از دیگری والاتره وجود نداره برتربودن برمیگرده به بازخورد رفتارمون با دیگران

بله بنده هم افرادیو دیدم که اوایل ورود به بعضی از رشته های تحصیلی خاص حس غرور و پیروزی دارن هرچی بگزره این حس براشون عادی تر میشه و به اصطلاح عوام پسندتر رفتار میکنن

متاهل. درخواست ندید، تگ نکنید، لایک نکنید
مهندس عمران هستین؟

وای وای چقد سوال پرسیدم😂

اره مهندس عمرانم اگه یه وقت سوالی داشتین دررابطه با پلان ساختمانی درخدمتم🙏