2737
2734
عنوان

سمپادی ها ...

90 بازدید | 17 پست

بچه های اواخر دهه هفتاد و دهه هشتادی ها که تیزهوشان بودید نظرتون رو بگید به مناسبت نزدیک شدن به چهارده اردی بهشت

خودم(باعث شد با هم سن و سال هایی بگردم که شصت درصدشون خط فکری مشابه ای باهام داشتند و چیزی که الان اذیتم میکنه این هست که زیاد نوجوونی نکردم یعنی انگار کلا توی تنش بودم شش سال تا ساعت دو برو مدرسه تابستون یک ماه فوق برنامه ...)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگرن گرفتم بلد نیستم با همسنام ارتباط بگیریم بزرگتر از سنم حرف میزنم و افسردگی دارم

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2731
میگرن گرفتم بلد نیستم با همسنام ارتباط بگیریم بزرگتر از سنم حرف میزنم و افسردگی دارم

منم افسردگی شدید رو تجربه کردم پرخوری شدید میکردم تا فقط اروم بشم چندلحظه...

علاوه بر این ها استرس شدید ... کم خوابی  روزی چهارتا امتحان...

اینا همه تو تمونه هم بود ولی باجو مثبت تر و سالم تر و اهمیت بالانر تفریح و استراحت

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
ببخشید من دخترم میره کلاس هفتم ثبت نام کردیم برای سمپاد بنظرتون یعنی نره

بدبختش نکن لااقل بزار دبیرستان بره

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2740
خوشجالم ک مامانم منو ب عنوان بچه سوم تصمیم گرفت اجازه مدرسه سمپاد رو بهم نده و خب نتیجه شم گرفت از ل ...

من تک فرزند بودم مامانم اجازه نمیداد و واسه ثبت نام نمیخواست بره انقدر التماس کردم بریم واسه ثبت نام

من تک فرزند بودم مامانم اجازه نمیداد و واسه ثبت نام نمیخواست بره انقدر التماس کردم بریم واسه ثبت نام

من چون دوتا داداش بزرگترمو دیدم از همون موقع بهم میگفتن نرو منم تاثیر پذیر بودم ازشون خیلب

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
ببخشید من دخترم میره کلاس هفتم ثبت نام کردیم برای سمپاد بنظرتون یعنی نره

بستگی داره فرزندتون چه تیپ شخصیتی داره من چون ادم سنسیتیوی بودم زیاد به مشکل خوردم یادمه واسه بیست و پنج صدم کم و زیاد شدن تا مرز سکته میرفتم و از اونجایی که خودم انتخاب کرده بودم جرات نداشتم با مامان بابام درمیون بزارم...

و اینکه ی تاثیری که روی من گذاشت این بودکه محیط و جوش باعث میشه بیشتر از سنت بفهمی الان من ده سال از خود واقعیم روحم پیرتره

تو هم مشکل ارتباط گرفتن با هم سن و سال هات رو داری؟ من کلا اینشکلیم دغدغه این ها رو نمیتونم درک کنم ...

حس میکنم بچه ان

2706