2733
2734
عنوان

مادرشوهرم خیلی دخالت میکنه

498 بازدید | 22 پست

من مادرشوهرم خیلی باهام خوب برخورد میکنه ولی وقتی شوهرمو تنها گیر میاره بهش میگه نهار درست کرده زنت؟ یا شام چی خوردی چرا زنت انقدر میخابه چرا واسش تولد گرفتی چه میدونم چرا تورو ول کرده رفته بیرون و هزارتا سوال مسخره جدیدا شوهرمم غر میزنه بنظرتون چجوری باهاش رفتار کنم که بفهمه نه باید دخالت کنه 

تایپک آخر منم راجب همیچین مادرشوهرسه خدابراشون نسازهههه واقعا بیشعوراااا روانیا عه عصابم داغونهههههه صگ محلش کن 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با شوهرت صحبت کن

مادرشوهر من خیلی بد بود خیلی بداااا

مثلا میرفتیم یه بستنی بخوریم دعوا راه مینداخت😕 یا میرفتیم بیرون یه دوری بزنیم کلی زنگ میزد به شوهرم

دیگه با شوهرم صحبت کردگ جمعش کرد

2731

اون داره غیر مستقیم تو کار تو دخالت می‌کنه تو هم باید غیر مستقیم متوجهش کنی اصلاً نباید مستقیم باهاش حرف بزنی راجع به این مورد

تنها راهشم اینه که به همسرت یاد بدی که جلوی مادرش وایسه و به مادرش آمار و اطلاعات نده همین، فقط اون می‌تونه جلوی مامانشو بگیره

باهاش صحبت کن بگو که این رفتار مادرش چقدر تاثیر بد می‌ذاره روی زندگی شماها اگه خودش متوجه اشتباه مادرش بشه خودش قطعاً جلوش وایمیسته

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍
تایپک آخر منم راجب همیچین مادرشوهرسه خدابراشون نسازهههه واقعا بیشعوراااا روانیا عه عصابم داغونهههههه ...

خسته شدم دیگه فکر میکنه زرنگه با من اخلاقش خوبه از اون ور میره شوهرمو پر میکنه شوهرمم میاد میگه مادرم اینارو گفته غر میزنه دعوامون میشه

2738
خسته شدم دیگه فکر میکنه زرنگه با من اخلاقش خوبه از اون ور میره شوهرمو پر میکنه شوهرمم میاد میگه مادر ...

شوهر منم حوصله نداره ولی بس حوصلگی ش را نشان مامانش داده که خوشم نمیاد از این سوالات، قيافه اش را ترش میکنه یا ميگه موضوع بهتري نداری برا حرف زدن اونم دیگه نمیپرسه، شوهرت باید به مامانش نشان بده که علاقه ايي نداره،

اون داره غیر مستقیم تو کار تو دخالت می‌کنه تو هم باید غیر مستقیم متوجهش کنی اصلاً نباید مستقیم باهاش ...

شوهرم که آمار دقیق بهش میده بعد میاد خونه واسم تعریف میکنه و غر میزنه 

با شوهرت صحبت کن مادرشوهر من خیلی بد بود خیلی بداااا مثلا میرفتیم یه بستنی بخوریم دعوا راه مینداخت ...

من تو دوران نامزدی زنگ میزد چرا شام رفتین بیرون پول حروم کنین

بیاین خونه دیگه و مدام گیر میداد حتی به اسکاچ خریدن ک گرون خریدی و همیشه دعوا درست میکرد

هرچی هم با خودش و شوهرم حرف زدم درست نشد فقط میگم خدایا بعد مرگ حتی یک ثانیه آتیش ازش برداشته نشه همیشه غرق در عذاب باشه بخاطر اشک های من

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
خسته شدم دیگه فکر میکنه زرنگه با من اخلاقش خوبه از اون ور میره شوهرمو پر میکنه شوهرمم میاد میگه مادر ...

توام حرفایی ک ب شوهرت گفته رو ب روش بیار تا از خجالت بمیره ک شوهرت میاد بهت میگه مادرش چی‌گفته 

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …

اگر من باشم تو یه جمعی ک هم شوهرم باشه هم مادرشوهرم

رک میگم فلانی (مادرشوهرت)بی زحمت از این به بعد اگر از من گلایه ای داری یا فک میکنی برای زندگیم و پسرت دارم کم میذارم بیا و به خودم بگو،نیازی نیست پشت سر به شوهزم بگی که دعوا توی زندگیمون ایجاد بشه و ناارومی پیش بیاد

اینجوری ارامش من که هیچ ولی ارامش پسرتم خراب میشه

2706