2737
2734

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

پرولاکتین بالا باشه باردار نمیشی

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چقدر بالا باشه؟

ولا من داشتم با دارو پائین اومد بعد باردار شدم حتی ازم شیر میومد

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
ولا من داشتم با دارو پائین اومد بعد باردار شدم حتی ازم شیر میومد

من ازم شیر نمیاد .

ولی زده ۲۸ .

نهایت باید ۲۵ باشع

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2740
من ازم شیر نمیاد . ولی زده ۲۸ . نهایت باید ۲۵ باشع

من یادم نیست فکر کنم ۴۵ بودم

من پرولاکتینم ۲۲ولی به شدت سردرددارم  شماهرموناتون تنظیم نیست احتمالا تنبلی تخمدان دارین چون ه ...

از دی ماه کیست سه سانتی گرفتم 

الان تازه آمپول زدم پریود شدم

2706