2733
2734

استاد خودش گفته نظر سنجی بذار برای ساعت کلاس ها 

من خر گذاشتم 

حالا همه دهنشون روی من باز شده همه مثل افعی من بلعیدن 

پسره شاسکول جلوی من نوشته بی مسئولیت 

استاد خودش گفته ت گروه نظر سنجی بذارید الان مثل موش قایم شده 

جوابی تو گروه نمی ده

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

پسره رو ریپلای کن خیلی رک بگو احترام خودتون رو حفظ کنید

بعدم بگو این کار رو استاد سپرد به من و من فقط نظرسنجی رو گذاشتم و باقیش بمن ارتباطی ندلره هراعتراضی دارید بخود استاد بگین

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍
2740
پسره رو ریپلای کن خیلی رک بگو احترام خودتون رو حفظ کنید بعدم بگو این کار رو استاد سپرد به من و من ف ...

نوشتم من طبق گفته استاد صحبت کردم قرارنیست شما هر جور دلتون بخواد صحبت بکنید

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 
بگو من مسئولیتم ریدن دهنته 😕که خوب بلدم انجامش بدم شرمنده من امروز پریود شدم اعصاب ندارم

منم روز اول پریودمه ریده تو اعصابم رفته 

نوشتم من طبق گفته استاد صحبت کردم قرارنیست شما هر جور دلتون بخواد صحبت بکنید

خخلاصه بهش اجازه بی‌احترامی نده اصلاً

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍
خخلاصه بهش اجازه بی‌احترامی نده اصلاً

بهش نوشتم خب شد  ما بدهکارم شدیم که شما طلبکارانه با همه حرف می زنید 

نظر سنجی من طبق گفته استاد بوده بقیه کسانی که در کلاس بودن این رو شنیدن 

قرار نیست هرجور دلتون می خواد با ما صحبت کنید