2733
2734
عنوان

فردا عروسیمه 🫠❤️‍🩹

| مشاهده متن کامل بحث + 1211 بازدید | 57 پست
هنوز دنباله امیری🤣🤣🤣🤣🤣

او مرا به حال خود رها نمی‌کند از کنج دلبر بیرون آمدم که باز اورا دیدم 

دقیقا پشت سر خود نمی‌دانم چه اقبال شومی است امیر دویست و شیش مرا به حال خود نمی‌گذارد 

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🖤 
😂😂😂😂😂😂😂😂 زیرا من در سرنوشت تو هستم تو مجبوری مرا پذیرا باشی  چون تک ستاره شب های تارت ...

عجیب است تورا بعد از دعوا در تاپیک عروسی دیدم چه صحنه قشنگی اما صد حیف که خود را از چشمانم انداختی و دیگر دوباره اعتماد کردنم خطای محض است 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عجیب است تورا بعد از دعوا در تاپیک عروسی دیدم چه صحنه قشنگی اما صد حیف که خود را از چشمانم انداختی و ...

جان جانانم میبینی این سرنوشت است 

کائنات دارن میفهمانند ک ما باید برای هم باشیم 

پذیرا شو من را 

جان جانانم میبینی این سرنوشت است  کائنات دارن میفهمانند ک ما باید برای هم باشیم  پذیرا ش ...

به نام نامی یزدان 

وفا دار تو خواهم ماند در لحظه و همجا 

2731
پذیرا شدی من را بیا برای ماه عسل برویم به شمال جوج بزنیم

برایم در ماه عسل چه میخری؟

حالا که افتخار دادم و همسرت شدم برایم چه در نظر داری؟

برایم در ماه عسل چه میخری؟ حالا که افتخار دادم و همسرت شدم برایم چه در نظر داری؟

برایت دمپایی میخرم با مقدار فراوانی گوجه سبز 

حال ک همسر من شدی باهم سوار خر سفیدمان خواهیم شد و با دمپایی های جدیدت به گشت و گزار میرویم

برایت دمپایی میخرم با مقدار فراوانی گوجه سبز  حال ک همسر من شدی باهم سوار خر سفیدمان خواهیم شد ...

اما وعده هایی که دادی چ شد؟

دویست و هفت و پنت هاوس و این ها چه؟ 

خرت که از روی پل گذشت به فراموشی سپردی؟ 

آه من تورا نمی‌خواهم 

اما وعده هایی که دادی چ شد؟ دویست و هفت و پنت هاوس و این ها چه؟  خرت که از روی پل گذشت به فرا ...

دیگر دیر است برای این ها تو زن منی 

باشد باشد برای ۲۰۷ اختیار میکنم 

بگذار کمی با خر کار کنم پول جمع کنم 

دیگر دیر است برای این ها تو زن منی  باشد باشد برای ۲۰۷ اختیار میکنم  بگذار کمی با خر کار ...

پس ان دویست و شیش ات چه شد چرا با آن کار نمیکنی ؟ 

من نمی‌توانم سوار خرت شوم

اینا را از من نخوان