2733
2734
عنوان

داداشم اصلا عصبی و تند و جدی بود اما الان ....

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 48 پست
ببین من یه پسر عمه دارم این همینجور که میگی بد دهن و پرخاشگر بود وقتی ازدواج کرد زنش همش با چاخان را ...

فوش

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ربطی نداره برعکس شانس زنش خوبه این سرعقل اومده

نه اصلا

هنوزم با بقیه بده ولی زنش خوب بلده اینو چاخان می‌کنه اینم هی قربونش میره

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2731
نه اصلا هنوزم با بقیه بده ولی زنش خوب بلده اینو چاخان می‌کنه اینم هی قربونش میره

والا یکیو دیدم اینقد زن بدبختو اذیت کرد زن بایه بچه فرار کرد رفت

به شانس بگوید ماهنوز زنده ایم یک شب هم درخانه ی مارا بزند
یعنی چی چاخان میکنه؟

یعنی مثلاً نمیگه حمید

میگه حمید جاااااان

جاریمم همینجوره 🤭

کلا آدم آرومی هست و با همه مسایل با آرامش برخورد داره و تو هرکاری سیاست داره

عشوه و این جور کاراشم که دیگه ماشاالله

از لحاظ اندام و قیافه هم خیلیییی به خودش میرسه و بیسته

اصل مطلب اینکه باید آدم قلق شوهرشو بلد باشه

داداش منم عصبی و پرخاشگره انشالا مثل داداش شما بشه

همیشه دلم به حال دختری میسوزه که قراره زن این بشه

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
مث ک مشکلش فقط رابطه بوده ک ازدواج کرده دیگه عصبی نیست

نه ولی دور از جون برادر استاتر این جور ادمارو زنا خرشون میکنن سوارشون میشن به مهر و محبت میگیرنشون

#شهید_جمهور     
2706