2733
2734
عنوان

امروز حالم تو باشگاه خیلی بد شد

178 بازدید | 22 پست

سلام بچه ها من امروز جلسه ی اولم بود رفتم باشگاه رشته فیتنس،بعد تحرک اصلااااا توخونه ندارم خیلییم فست فود میخورم،بعد امروز ورزشا خیلی سخت بود واقعا،بعد دیگع اخراش حالت تهوع و سرگیجه داشتم بعد زانوهام خالی میکرد یه دفع،الان چندساعته اومدم خونه یکم ابلیمو عسل خوردم ناهارم کم خوردم سرگیجه و حالت تهوع رفته اما زانوهام خالی میکنه کمرمم خیلی سنگینه انگار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ابلمیو چرا خوردی الان شما قند خونت افتاده !!! یخورد نمک باید تو باشگاه بهتون میدادن همونموقع و دراز میکشیدی پاهاتو میدادی بالا چه باشگاه بی درو پیکری نگفتن جلسه اولی حرکات رو کامل نزنی!!!!!!

2740
دمبل بود یه میله های آهنی هم بود اونام سنگین بود یکم

مربیه خوب نبوده حتمن تو جلسه اول میله آهنی برات سنگینه باید با چوب میزدی دمبلم سبک ترین دمبل 😐 اصن باهات حرف زد مربیه؟

مربیه خوب نبوده حتمن تو جلسه اول میله آهنی برات سنگینه باید با چوب میزدی دمبلم سبک ترین دمبل 😐 اصن ...

نه بابا قد و وزنم نکرد حتی گفت جلسه بعد بیا قد و وزن میکنم

وای خدا بخیر کنه😥🥲

😂 😂 😂 جلسه دومی ک باشگاه داشتمبا اینکه روز گذشته بود نمیتونستم بلند شم راه برم انقد ک کم تحرک بودم و بهم فشار اومد یهو 

و مامانم مجبورم کرد برمممم

تو خیابون کج راه میرفتم هر دو قدم مینشستم زمین گوشه جدول 

مسیر پنج دقیقه ای رو تو نیم ساعت رفتم 😂تو باشگاه هم ک.... 

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄
2706