2737
2739

طلا ک داره ریزش میکنه فایده نداره

مامانم از ی منبع معتبر شنیده جدیدا سرمایه گذاری روی نقره تو طولانی مدت مثلا ۶ ماه ب بالا جواب میده اصرار داره نقره بخرم

البته منظورش ساچمه نقره هست بچه ها مثل شمش

ی نفر از اطرافیانش خریدش تو یک سال ۳ برابر سود کرده

دلار هم فک نکنم 

یورو هم نمیدونم…

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نقره رو تا حالا نشنیدم هرگز هم چنین ریسک نمیکنم طلا هرچی هم پایین بیاد میخرم چون سرمایه بلند مدت 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2738
اژ ی منبع معتبر شنیدیم قراره یهو ریزش کنه خودش نقره خریده شمش تو یک سال س برابر سود کرده

پس خدا کنه😄

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
نقره رو تا حالا نشنیدم هرگز هم چنین ریسک نمیکنم طلا هرچی هم پایین بیاد میخرم چون سرمایه بلند مدت&nbs ...

ی بنده خدایی از نزدیکانمون نقره خرید ینی شمش

تو یک سال سه برابر فروخت

و میگه در آینده نزدیک قراره سود خوبی بده

فعلا هیچکس نمیدونه راجب این موضوع و همه میگن نه حق هم دارن

ولی من احتمالا نقره بخرم 

پس خدا کنه😄

من میخرم چون هرچی تاحالا گفته درسته نقره هم خودم نسبت بهش گارد داشتم ولی خب فعلا کسی راجبش نمیدونه و همه میرن طلا میخرم در آینده نزدیک سود بالایی داره

من میخرم چون هرچی تاحالا گفته درسته نقره هم خودم نسبت بهش گارد داشتم ولی خب فعلا کسی راجبش نمیدونه و ...

بنظرم هنه چی ممکنه‌نقره هم ارزش خودشو داره بهرحال

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
بنظرم هنه چی ممکنه‌نقره هم ارزش خودشو داره بهرحال

من حس قوی دارم نسبت ب این موضوع بنظرم درست میگه

خود زیور آلاتش درسته موقع خرید کم برمیدارن ولی شمش و ساچمه هاش بنظرم خوب باشه برای سرمایه گذاری 

2706