2737
2734
عنوان

وسواس

59 بازدید | 10 پست

سلام من وسواس دارم خیلی اذیت میشم از زندگی افتادم الان چند وقته حس میکنم فرشمون نجسه چون چند روز قبل دختر همسایه اومد قبلا سابقه داشته دو بار جیش کرده خونمون وقتی رفت من عصر متوجه شدم کع یه گوشه پتو لکه داره نمیدونم چایی ریخته یا ایشون خرابکاری کرده چون چندین ساعت گزشته بود دست زدم خیس نبود موقع رفتنش هم ی نگا سرسری ب شلوارش انداختم انگار خیس نبود از مامانشم پرسیدم گفت ن شلوارش خیس نبود   الان از اون روز فکرم خیلی درگیره نمیتونمم همه جارو بشورم نتی فرشو چون تازه شستیم   وسواس دستشویی رفتن هم دارم ک اب پاشیده یا نه و متاسفانه همه جامو میشورم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

چند وقته وسواس داری؟ 

تا پیشرفت نکرده زودتر برو پیش روانشناس با رفتار درمانی و شناخت درمانی درمان می شی...

اینم بدون که خود علمای دین می گن اگه مطمءن نیستی چیزی نجس نشده، پاک هست و حتی به وارسی هم نیاز نداره که بفهمی نجس شده...اما شما همش داری وارسی می کنی..

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
نماز میخونم متاسفانه خیلی حساس شدم بنظرتون نجسه؟

نمازتو رو سجاده بخون حتی اگه فرش زیرشم خیسِ جیش باشه نمازت قبوله 

داری خودتو خسته میکنی فقط، اصلا مهم نیست فرشت 

هروقت اون افکار میاد سراغت بگو من رو سجاده میخونم 

سجادمم مث گُل تمیز و پاکه 

شـوخـی زیـاد مـیـکـنـم
متاسفانه سال پیش رفتم هم روان پزشک هم روانشناس بی فایده بوده   الان بنظرت فرشمون نجسه؟

تنها راه درمانش اراده خودت هست...ببین اونا راهکار ارایه می دن ولی خودتم باید بخواهی...به من می گفت با خودت لجبازی کن هر چی وسواست می گه برعکسش انجام بده..منم تین طور انجام دادم خوب شد

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
2740
نماز میخونم متاسفانه خیلی حساس شدم بنظرتون نجسه؟

من وسواس نوشتن دارم .. ۳۰۰ ۴۰۰ برگه هدر دادم 😐 کار ب جایی رسید ک دیگه نمیتونستم هیچی بنویسم ..‌

میخواستم بدم بقیه برام بنویسن 

ولی بعدش یه نوع دفتر گرفتم و خودکار پاکن دار و .. تونستم بنویسم و جایی هم زشت نوشتم پاک کنم و ردش نمونه رو برگه خخخ

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
هر نوع وسواسی متاسفانه روانی کنندس اصلا از زندگی لذت نمیبرم 

بله وسواسای دیگه هم دارم ،، راهش اصلاح مزاج و تغذیه ست ،، 

غلبه سودا وسواس میاره

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ