2737
2734

اینم بگم اصلا شرایط موندن تو خونه نداشتین چون هزار یک مشکل خانوادگی وجود داشت

خواستگار قدیمی تر ک ۳ ساله خواستگار شماس

پدرش خَیِر معروف شهره و ی معمار قدیمی شهره

خانواده خیلی با اصل و نسب و سرشناسی داره

خودش عاشق شما شده ب خانوادش گفته ک من از دختری خوشم اومده

قیافه معمولی

قدش ۱۸۵ (۵ سانت بلندتر از منه)

اندامش پره

تحصیلاتش فوق دیپلمه

ی ۲۰۶ و ی واحد خونه داره

فروشگاه لباس و کیف وکفش داره

۲تا باغ و خونه باغ و چندین مغازه و ۴ تا خونه ارثیه دارن

۴ خواهر و ۳ برادرن 

همشون کارمندن 

ی خواهر استرالیا استاد دانشگاس

دوتا خواهر فروشگاه دارن

ادعا میکنه دیوونتونه به همه گفته با آرا یا هیچ کس

ولی دو بار رهاتون کرد

بعد دوسال وابستش بودین یهو رفت ک بخاطر حرف خانواده و شوکه شدن خودکشی کردین

بعد ۳ سال دوباره برگشت و بهتون پیام داد

همه فامیل میگن دیوانه ای ک جواب مثبت نمیدی

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

یادم رفت از خودم بگم

ی خانواده کارمند کم جمعیت

منم ۲۲ سالم بود

تک دختر بودم

وضعیت مالی متوسط 

خودم فروشنده بودم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

خواستگار دوم

خانواده خیلی معمولی 

ی خونه باغ و زمین و ی خونه داره

و ی ماشین ۲۰۷

این هم فروشگاه داره

میگه دوستون داره و تو عمل ثابت کرده

اهل نمازه

پایه مسافرت و تفریحه

کتابخونه

مثبته

و ی ازدواج ناموفق داشته 

عقد بودن ک جدا شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیچ کدوم اولی نمیشه رو حرفش حساب کرد دومی هم ازدواج ناوفقش

حتی اگه ازدواج ناموفقش

سال اول عقدشون باشه و بخاطر دختره ک سن پایین بودن هر دو اون ۱۸ سالش بوده و خیانت کرده

دومی 

شرایط مالی خواستگار اول بیشتر مال خانواده شه یعنی امتیاز خانوادگی زیادی داره خودش زیاد امتیازی ازش نگفتی اما دومی شرایط معقولی داره مهمتر از همه چون تو عمل ثابت کرده 

اول انگار هی میخواد بره و بیاد حرف باد هواس ثابت کردنش مهمه 😐

دومی  شرایط مالی خواستگار اول بیشتر مال خانواده شه یعنی امتیاز خانوادگی زیادی داره خودش زیاد ا ...

من دومی رو انتخاب کردم

دوستم گفت اشتباه کردی

ولی چجوری میشه با مردی زندگی کرد ک نشه رو حرفش حساب کرد

2740
حتی اگه ازدواج ناموفقش سال اول عقدشون باشه و بخاطر دختره ک سن پایین بودن هر دو اون ۱۸ سالش بوده و خ ...

اخه مطمنی خیانت کرده؟اصولا هر دو طرف دروغ میگن که خیانت کرده معتاده و.... در کل بگیم راستم بگه دیگه بدتر کلی شک و وسواس بهش اضافه میشه

اخه مطمنی خیانت کرده؟اصولا هر دو طرف دروغ میگن که خیانت کرده معتاده و.... در کل بگیم راستم بگه دیگه ...

پیاماشو دیدم

یعنی رو گوشی قبلی شوهرم بود جلوم پاک میکرو دوباره پیاما و عکسا برمیگشتن

اتفاقا خوب شد ک دیدم اینجوری مطمئن تر شدم

همه پیاما از طرف شوهرم بود دختره انگار فراری بود 

اون موقع شوهرم هیچی نداشت کارگر بود

دختره الان ۳۰ سالشه همچنان مجرده

هیچکدام  دوتاشون رو رد میکردم

گفتم ک اوضاع خونه افتضاح بود

زندگی با دوتا بیمار روانی

آقا مطمینی خاستگار اولی با این وضع و اوضاع مالی که دارن و سابقه ول کردنت، آدم وفاداری هست یا نه؟

دومی را بیشتر تحقیق کن دربارش از چندتا فامیلاشون بپرس علت جداییش چی بوده یا دختره را گیر بیار بپرس

الان مد شده آقایون که طلاق گرفتن همشون انگ خیانت به همسرسابقشون میزنن

در آخر با مشاور ازدواج مشورت کن اینجا نمیشه راهنمایی درست گرفت

خدایا هرچی خیر و صلاحمونه برامون رقم بزن.
من دومی رو انتخاب کردم دوستم گفت اشتباه کردی ولی چجوری میشه با مردی زندگی کرد ک نشه رو حرفش حساب ک ...

از نظر من انتخابت عقلانیه 

خواستگار دوم هزار تا آپشن رفتاری شخصیتی داره به خاطر یه ازدواج ناموفق نمیشه با دید بد به طرف نگاه کرد و خصوصیات خوب رو ندید گرفت

متأسفانه جامعه در مورد ازدواج ناموفق نگاه بدی دارن اما در واقعیت هیچ کس خوشش نمیاد زندگیش رو خراب گفته و کلمه طلاقی روش بیاد بهم دیگه نخوردن و مشکل اساسی داشتن که جدا شدن

اولی قطعا

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2706