2733
2739

همه دکترا رو رفتم جواب نداده

میخام عنبرنسارا دود کنم ببینم چی میشه

۶سالشه دائم صورتش سرماخورده ست و ترشح سبز داره و دائم چرک خشک کن میخوره

چند بار دود بدم روزی یک بار تا یک هفته خوبه؟

نه دود برای سینوزیت بده 

بچه منم همینطوره تا میتونی از باد دور نگهش دار

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

عنبرنسارا حتما مال الاغ ماده باشه. بخور بده خیلی بهتره منم سینوزیت دارم

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بهترین راه می‌دونی چیه ؟ 

آب نمک رقیق درست کن یا محلول شست و شو از دارو خونه بگیر 

بعد بریز تو یک سپری بینی هر روز هم پرش من بگذار کنارش بگو شب صبح ظهر روزی سه بار اسپری کنه تو بینیش اونم زیاد جوری ک هروی توی بینی هست خالی بشه 

من خودم سینوزیت دارم و تنها این راه نجاتم داد  

عنبر نسا 

عفونت ریه میاره بچه هم اذیت میشه 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
2738
عزیزم خودت نتیجه گرفتی از دود کردن عنبرنسارا؟

نه من از بخور نتیجه‌ی بهتری گرفتم از اوجایی که بچه‌ست به نظرم دود نده. یه دستگاه بخور صورت بگیر بعد یه روسری هم بنداز روی سرش و صورتشو بگیره جلوی بخور. یه کم با فاصله بگیره که نسوزه. خودت کنارش باش. خیلی بهتره

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
گوشم درد میکنه همین الان دود کردم ولی هنوز خوب نشده بی بی چکمم هاله انداخته میترسم دارو هم بخورم &n ...

بارداری  از دود  عنبر نسا و دود اسفند و هر گیاهی دوری کن 

گوش دردت هم احتمالا مال بارداری منم همینجور بودم 

2706