2733
2734

@angel82    2 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

برای سطح متوسط بخر

البته سرخود خرید نکن

اول با استادت صحبت کن. ساز رو چک کنه بعد بخرش 

اگر برای سطح متوسط بخری حداقل تا ۴ سال کارت رو راه میندازه

فقط حواست باشه بهت نندازن. اگر استادت با وجدان باشه راهنماییت میکنه که از این ساز های پوک و مشکل دار نخری

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای سطح متوسط بخر البته سرخود خرید نکن اول با استادت صحبت کن. ساز رو چک کنه بعد بخرش  اگ ...

ممنون عزیزم🌸

استاد خودش گفت میخرم ساز واست.

میخواستم بدونم میشه با این ساز های مبتدی و اموزشی نواخت یا نه اخه ویولن های حرفه ای قیمتشون خیلی زیاده.

2731
ممنون عزیزم🌸 استاد خودش گفت میخرم ساز واست. میخواستم بدونم میشه با این ساز های مبتدی و اموزشی نوا ...

خواهش میکنم

نواختن که اره قطعا میشه

سطح متوسط برات بهترینه

حدود ۱۴ تومن اینام میشه واست

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
منم ویولن دارم عاشقشم ولی بخاطر  وقت نداشتنم هنوز کلاس نرفتم. عزیزم میشه بگی شهریه کلاستون چقد ...

منم هنوز کلاسش نرفتم علاقه دارم ولی مردد شدم. ساز ۸ تومن شهریه کلاس ۱۴۰۰ هفته ای دو جلسه نیم ساعته 

بچه ها بنظرتون هنگ درام اسونتره یا گیتار چندساله گیتار دارم ولی کلاسشو نرفتم حالا همسرم میگه هنگ درا ...

راحتی ول کن ببین به صدای کدومش علاقه داری من بودم بین این دوتا گیتار میرفتم چون علاقه داشته باشی راحت تر و سریع تر هم یادمیگیری

چقدر زیاد.من احتمالا از یوتیوب ببینم اموزششو موفق باشی گلمم

ممنون همچینی عزیزم 

اره هزینش زیاده تازه باید پاره شدن سیم ساز و موی ارشه و... اضافه کرد که اونام زیادن 🤦‍♀️

2706