2733
2739
عنوان

جای من بودین چه جوابی میدادین

78 بازدید | 6 پست

مادرم هربار بحثی میوفته میگه همه به ازدواج اولت حسادت میکردن خیلی شرایطش خوب بود هیچکس چشم دیدن زندگیتو نداشت

شرایط همسر سابقم : نه خونه داشت نه ماشین نه شغل درست و حسابی بعداز چندماه از ازدواجمون یه  مغازه  داغون زیرزمینی زده بود 

همون موقع مادرم هرروز تو گوش من میخوند از این جداشو این ارزش تو رونداره 

امروز وقتی گفت همه بهت حسادت میکردن گفتم دیگه این حرف جلوی من نزن واقعا ناراحت میشم چی داشت که بهم حسودی کننن 

مادرم ناراحت شد سریعا رفت به بابام گفت اینو دیدی چجوری با من حرف میزنه 

“لازم نیست که برای رسیدن به آرزوها تمام پله ها را ببینید، فقط اولین قدم را بردارید.”مارتین لوتر کینگ ، جونیور

🙄🙄

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدای سرت .به مادرت بازبون اروم بگو انگار یادت رفته درگوش من چی میگفتی ، چیشده حالا نظرت برگشته....نکنه انتظارداری این زندگی الان هم خراب کنم و بشینم تا معجزه بشه....

مادرت زیادی دلسوز و سمی هست ...تا میتونی ب حرفهاش اهمیت نده ...

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
2728
فدای سرت .به مادرت بازبون اروم بگو انگار یادت رفته درگوش من چی میگفتی ، چیشده حالا نظرت برگشته....نک ...

قبلا بهش گفتم سریعا شروع میکنه به نفرین کردن و ای فشارمرفته بالا حالم خرابه که پدرمم میاد با من دعوا میکنه 

والا با ازدواج الانم نمیسازه  هرروز به شوهرم بد میگه 

من پام گچ گرفتم مجبور شدم بمونم خونشون هرروز یجور شوهرمو مسخره میکنه 

“لازم نیست که برای رسیدن به آرزوها تمام پله ها را ببینید، فقط اولین قدم را بردارید.”مارتین لوتر کینگ ، جونیور
قبلا بهش گفتم سریعا شروع میکنه به نفرین کردن و ای فشارمرفته بالا حالم خرابه که پدرمم میاد با من دعوا ...

با پدرت حرف بزن ، بگو بابا تو همه امیدمن تو این خونه ای ، مامان قبلا درگوش من هرروز میخوند طلاق بگیر گرفتم ، حالام دوباره داره شروع میکنه به پیشنهادطلاق و مسخره کردن ، مگه من بازیچه ام ....بخدا ادمم و دوس دارم یه زندگی اروم داشته باشم ....شماهم برام دلخوشی این خونه اید وگرنه بخاطر  اخلاق مامان بود قطعا میمردم هم نمیومدم اینجا ...خداروشکر که شما فهمیده ای و مثل مامان نیستی ...مامان خودش تیر اول را پرت میکنه تو زمین تا میای جوابشو بدی میره بزرگترشو میاره ....سعی کن پدرت را رام کنی باحرفها و احترام ....

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
با پدرت حرف بزن ، بگو بابا تو همه امیدمن تو این خونه ای ، مامان قبلا درگوش من هرروز میخوند طلاق بگیر ...

ادمو کلافه میکنه 

یه دختر عمو دارم ۵ سال از من کوچیکتره اون یساله ازدواج کرده حالا  توجمع خیلی شادو خوشحاله 

مامانم اونو تو سر من میزنه که چرا  مثل اون نیستی 

من چندتا دلیل دارم که خوشحال نیستم از اون جمع خوشم نمیاد باهاشون بهم خوش نمیگذره مجبورم برم تو لاک خودم 

خیلی اوقات درگیر مسائل کارمم  که این خیلی بیشتره 

من با پوشیدن یه لباس جدید نمیتونم بخندم  چون دختر عموم‌ با لباسای جدیدش ذوق میکنه من که نباید اینطوری باشم مامانم ظاهر منو با اون مقایسه میکنه 

ولی اینو در نظر نمیگیره که من شاغل دانشگاه رفتم درامد دارم  ولی اون دیپلمم بزور گرفته