2737
2739

سلام اول از همه بگم اقا هستم 

بعدش ما باهم سه سالی دبیرستان هم کلاس و رفیق بودیم تقریبا

نه اینکه دوستای فاب یا جون جونی که 24 پیش هم باشیم

دبیرستانم که تموم شد یک وقتایی در حد پیام تو مجازی و اینا حال احوال هم میپرسیدیم 

خلاصه الان ایشون میخوان ازدواج کنن، و ازمن خواستن یک تومن پول بهشون قرض بدم یعنی پیام دادن و گفته بهت برمیگردونم دستم خالیه برای مراسم و فلان، حالا نمیدونم این یک تومن چه دردی دوا میکنه ولی حسم میگه که این پولو برنمیگردونه، منم دیگه روم نمیشه بگم پول بده به عنوان کادو عروسی باید حسابش کنم بره، ولی از اونجایی که نمیخوام برم عروسیش در کل شما بودید چیکار میکردید

یه تومن پولی نیست که شما دنبال حساب کتاب درموردش و درگیر فکر کردن باشید.

من بودم پنج میزدم میگفتم هروقت داشتی بده داداش نداشتیم فداسرت هدیه عروسیت

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

اتفاقا لنگ میمونه

اگه شرایط دارید بقول خودتون ی تومن پولی نیس بفرستید و بگید هدیه عروسیت 

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺
یه تومن پولی نیست که شما دنبال حساب کتاب درموردش و درگیر فکر کردن باشید. من بودم پنج میزدم میگفتم ه ...

بحث این یک تومن ها نیست 

بحث سر اینه که هر موقع کارش گیر هست یاد من میوفته

یه تومن پولی نیست که شما دنبال حساب کتاب درموردش و درگیر فکر کردن باشید. من بودم پنج میزدم میگفتم ه ...

عزیزم تو این شرایط همه گرفتارن.درسته یه تومن پولی نیست ولی الان خیلیا قسط و وام دارن رو همون یه تومن هم حساب میکنن

2706