2733
2734
عنوان

میگرن درمانی داره؟کسی تجربه داشته؟؟🥲🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 66 پست
خداروشکر 🌹میگم وسیله میخاد؟

اگه گرم بلد باشین گرم بنداز اگه بلد نباشین اون پلاستیکی با پمپ دستی ها هستش لوازم پزشکی ها میفروشن یکی بخر اونجا هم یادت میدن

سلامتی و خوشبختی دخترم
اگه گرم بلد باشین گرم بنداز اگه بلد نباشین اون پلاستیکی با پمپ دستی ها هستش لوازم پزشکی ها میفروشن ی ...

مرسی عزیزدلم خدابرات خوب بخاد حتمامیخرم💜

❤متاهلم❤  داداش گلم درخواست دوستی نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
💜منم سمت راست سرم چشم وگوشم دردمیگیره انگارموهاامومیکشن 

وای خیلی درده بدیه من دیروز بعد از مدتها حالم بد شده بود تا شب درگیرش بودم از اونورم تا الان معدم عصبی بود همش اسید معدم بالا بود نابود شدم اصلا 

مرسی عزیزدلم خدابرات خوب بخاد حتمامیخرم💜

خواهش میکنم گلم کاری نکردم ایشاا.. سلامتی وجود

اگه بخوای محل دقیقش رو میزارم ببینی کجا میندازم تاثیر میکنه

سلامتی و خوشبختی دخترم

من چندین سال میگرن داشتم

تنها راهش همینه که برات مینویسم

استرس و اضطراب رو ببوس بزار کنار

جاهای که نور و سر و صدای زیاد هست و خیلی گرم و سرد  هست اصلا نرو 

تغذیه بسیاااااااااااااااااار مهمه برو سرچ کن بایدها و نبایدهای میگرن که چی بخوری و چی نخوری

و در پایان خواب راحت در محیط ارام

ما رو ازدعای خیرت بی نصیب نزار🌻❤🌻

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
وای خیلی درده بدیه من دیروز بعد از مدتها حالم بد شده بود تا شب درگیرش بودم از اونورم تا الان معدم عص ...

عزیزم میدونم نمیشه ولی سعی کن عصبی نشی

منم اگه با ی صدای کوچیک ازخاب بیدارشم

تاخودشب بالامیارمو ازدردگریه میکنم عصبی ام

هستم 

❤متاهلم❤  داداش گلم درخواست دوستی نده
عزیزم میدونم نمیشه ولی سعی کن عصبی نشی منم اگه با ی صدای کوچیک ازخاب بیدارشم تاخودشب بالامیارمو از ...

تو بد شرایطی بودم خیلی سعی کردم عصبی نشم انقد خودمو دلداری میدادم آخرش بازم نشد 

از یه طرف میگرنم گرفت از یه طرف دیگه معدم عصبی شده بود انگار مرگو داشتم به چشم می‌دیدم 🥺