2733
2734

دیدین وقتی میرین مهمونی هی به هم میگین چه خبر؟

بعد یه رب باز حرفی نیست دوباره میپرسین دیگه چه خبر؟

ولی کتابخونه اینجوری نیست، اونجا کلی خبره

امروز رفتم چنتا کتاب جدید بگیرم، دیدم چه جمع بزرگی اونجان ...

داستایوفسکی، جورج اورول، چارلزدیکنز، هانس، کریستیان آندرسن و...

همه بودن، چقدر بی کس افتاده بودن هیچکی به غیر من اونجا نبود.

بلند بلند باهاشون حرف زدم خب دیگه چه خبر نداشتیم ، کلی حرف برام داشتن...

با زنده و مُردشون حرف زدم ، ازشون عذر خواهی کردم که طول عمر حقیرم کمه و نمیرسم همشونو بشناسم.

از وضعیت دنیا ازم پرسیدن گفتن چرا کسی اینجا نمیاد

چی باید میگفتم؟؟؟📚

جمله از خودت بود ؟؟

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

☹️☹️☹️☹️

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅
2742
به داستا یوفسکی سلام منو برسون بگو بنده صبح تا غصر سرکارم بعدشم در حال مردن وبچه داری وخونه داری هست ...

تا دلت بخاد حرفای خاله زنکی رایجه 

حالا شما شاغلی و وقت نمیکنی عالیه

تا دلت بخاد حرفای خاله زنکی رایجه  حالا شما شاغلی و وقت نمیکنی عالیه

عزیزم کتابخونی وقتی رواج پیدا میکنه که مردم وقت تفریحشون رو دارن ویه تایمی برای کتاب میذارن تو کشور ما که مردم هیچ نوع تفریحی ندارن وکلی دغده فکری وذهنی دارن کی سمت کتاب میره؟برای کتاب خوندن وجملات فلسفی وفلان باید اول یه فکر ازاد داشته باشی که الان دیگه هیچ کس نداره