2733
2734

بچه ها من به کرم پودر رولوشن دارم بعد کاورش اوکیه فقط از بافتی که رو صورت ایجاد میکنه خوشم نمیاد

حالا نارس یا مک بخرم میترسم باز پول بدم اینطوری بشه

لطفا اگه کرم پودر خوب با کیفیت میشناسین جز ایناهم معرفی کنید که رو صورت مات باشه برق نیفته کاورشم خیلی مهم نیست چون پوست بدی ندارم

ماسیدگی هم ایجاد نکنه

مک بگیر ولی اصلشو

تو خنکی اونور بالشتی، چایی بعدکاری، سیگار نیمه شبی، تو اولین بارون پاییزی، بوی کتابای نویی، بغل شدن وسط گریه ای، بوی خاک بارون خورده ای، تو شیرینی اولین حقوقی ، بوی خوب لباس نویی، تو بوی یاسی، آب رو آتیشی، رنگین کمون بعد بارونی، تو مجموع احوالات خوب جهانی. تو بوی رنگی؛ تو بوی چوبی؛ تو بوی کتابی؛ تو ترکیب قشنگ خاک و بارونی؛ تو مثل ته دیگ ماکارونی؛ ترکیب خفن نون و پنیر خامه ای و سبزی؛ تو مثل یه آسمون آبی با ابرای تیکه تیکه شده ای؛ تو به اندازه نوازش انگشت رو کلیدای پیانو قشنگی؛ تو مثل یه مسافرت با رفیقایی؛ به اندازه اهنگ مورد علاقم بهم ارامش می‌دی؛ تو مثل هر چی حس خوبه تو زندگی منی، تو همه قشنگی های زندگی واسه منی(لامخاطب)   خلاصه که کاربری غروب سیزده بدرتونم،قبل ترها به دلایل نامشخص تعلیق شدم و به نشانه قهر یک سالی نیومدم سایت  خواستگار ناقص العقلم پادرمیونی کرد و این شد که دوباره عضو شدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نارس ریسکی هست

روی صورت بعضیا کیکی میشه

بنظرم وت اند وایلد بگیر یا دیور مدل بک استیج

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
بی بی کرم خیلی خوبه  همه ازش تعریف میکنن البته اصلشو بگیر سرمه ایه

چه مارکی؟

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2740
نارس ریسکی هست روی صورت بعضیا کیکی میشه بنظرم وت اند وایلد بگیر یا دیور مدل بک استیج

دیور داشتم اونم یه حالت مخملی ایجاد میکنه انگار ماسیده و دون دون شده رو پوست

وات اند وایلد‌ و میکاپ فور اور هم تعریف اشو شنیدم ولی میترسم

دیور داشتم اونم یه حالت مخملی ایجاد میکنه انگار ماسیده و دون دون شده رو پوست وات اند وایلد‌ و میکاپ ...

بنظرم وت اند وایلد بگیر

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂