2733
2734
عنوان

دلم بچه چهارم میخواد تا دخترم خواهر داشته باشه🥰🩷🩷❌️

| مشاهده متن کامل بحث + 1960 بازدید | 131 پست
نگو اونجوری ... بهش که اینو نمیگم .. میگم دلم میخواست یه دختر دیگم داشته باشم دختری که بهش افتخار کن ...

باشه سر دخترتو کلاه گذاشتی

سر خودتم بزار

لااقل بچه رو بخاطر خودش بیار نه بخاطر اون یکی دخترت

که پس فردا موقع رفع نیازاشون یادت نیفته از پشس برنیومدی تو دلت بگی من که تورو اوردم خواهرت تنها نباشه فکر نیاز هات نبودم

در هر صورت بحث فکر میکنم بی فایده باشه

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه جوری ؟ کتابی چیزی میشناسی معرفی کنی .. بهتر بدونم چه کار کنم 

والا کتاب که نه ولی خب ذات دخترا مهرطلبه ذات پسرا حمایتگر بهشون بگید از خواهرتون مراقبت کنین 

بعد روایت داریم از جایی میاید و چیزی گرفتید برای بچه ها اول به دخترا بدید (خوراکی یا هدیه کوچیکی چیزی)

یه وقت دعوایی چیزی شد بگید خواهرتون دلش کوچیکه دختره شما که نباید دخترا رو اذیت کنید مثل برگ گل میمونن

دخترتونم تشویق کنید توی بازی های قدرتی مهارتی از مهارت های برادراش تعریف کنه بگو اونا خیلی خوششون میاد تعریف کنی ازشون ذوق میکنن 😄

ان شالله که سه تاشون خوشبحت بشن  خدا حفظشون کنه

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
2742
2740
باشه سر دخترتو کلاه گذاشتی سر خودتم بزار لااقل بچه رو بخاطر خودش بیار نه بخاطر اون یکی دخترت که پ ...

مممنونم 

شوهرم که قبول نمیکنه . دست تنها هم که نمیتونم کاری کنم پس خیالت راحت نمیارم  😄♥️

2706