2733
2734
عنوان

دلم بچه چهارم میخواد تا دخترم خواهر داشته باشه🥰🩷🩷❌️

| مشاهده متن کامل بحث + 1961 بازدید | 131 پست

من خواهر ندارم ولی همیشه حسرت خواهر رو دلمه . واقعا نیازه ادم حداقل دوتا ابجی باشن 

‏احتیاج دارم به خبر خوب، به هدیه‌ی بی‌مناسبت، به دیدن اتفاقی و غیر منتظره‌ی کسی که سالهاست ندیدمش، به شنیدن یه تعریف از کسی که فکر میکردم به چشمش آدم مهمی نیستم، به چندتا شاخه گل، به برگشتن عادتهای خوب قدیمی که خیلی وقته کنار گذاشته شدن، به انگیزه، به امید، به پول، به عشق.                 (میشه برام دعا کنید خدا یه نینی ناز و جیگر بهم بده؟؟ اخه من عاشق بچه هستم 🥰)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من دوتا خواهر دارم مادرمم هم هست ولی هیچکدومشون تو دوتا زایمانام پیشم نبودن سر اولی وقتی از بیمارستان مرخص شدم مامانم اومد پیشم موند ولی سر دومی اصلا نیومدن یه ماه بعدش خواهرمو داداشم اومدن یه شب موندن و رفتن 

ایشالله هر چی خیر و صلاحه برات اتفاق بیوفته عزیز دلم 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
بسلامتی بغل بگیری .. خدارو شکر پسر هم داری 

منم مثل توهستم خیلیامیگن دختربیاربچت تنهاست امامن حوصلشوندارم وسنم بنظرخودم بالاست وخودمم یه ابجی دارم اماکیلومترهافاصله داریم فقط تلفنی وسالی چندماه درارتباطیم اماخوب بازم دلگرمیه بودنش

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
مگه بچه عروسک که میگی دوست دارم  برو عروسک بخر باهاش بازی کن  درآمد حداقل بالای ۷۰و۸۰ با ...

چه ربطی داره

حتما داره که میتونه بیار

امثال تو چیکاره  اید که دخالت میکنین

هر کسی شرایطش میسنجه

اگر نمی تونست 

نمیاورد

فهمیدی ؟