2733
2734

در هر صورت میتونن بفهمن؟؟؟

تموم اطلاعات شناسنامه مو دارن اگ به سنجش پیام بدن بگن پدرمادرشیم میتونن بفهمن یا نمیشه چون به گوشی من اس ام اس میاد

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه رمزت بلد باشن بله میشه

رمزم به گوشیم من اس ام اس میشه

بلد نیستن

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
نه میخوام دروغ بگم

اگه دروغ بگی میفهمن

مثلا قبول نشی بعد بگی رتبم10000شده

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
اگه رمزت بلد باشن بله میشه

رمز بلد نباشن نمیشه؟؟ مطمینی ؟؟؟؟ اخیش

اگه دروغ بگی میفهمن مثلا قبول نشی بعد بگی رتبم10000شده

میگم شماره ای ک رمز بهش ارسال میشه رو میتوونن بگن؟

2740
رمزم به گوشیم من اس ام اس میشه بلد نیستن

ن عزیزم اون کد تایید هست

شما یه رمز باید انتخاب میکردی برای گرفتن کارت ورود به جلسه که باید حروف انگلیسی و کاراکتر و اعداد میداشت

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
ن عزیزم اون کد تایید هست شما یه رمز باید انتخاب میکردی برای گرفتن کارت ورود به جلسه که باید حروف ان ...

اره اونو خودمم یادم رفته بود 

خدا کنه نبینن

کد تایید رو گوشی خودت میاد 

رمزتم اگه بلد نباشن نمیتونن