2733
2739

میترسم فردا برم جوابشو بگیرم 😑🤐👩🏿‍🦯دوسال پیش دادم خوب بود نرمال بود الان دوباره دادم میترسم کم شده باشه 😐هرچند میگن با اصلاح سبک میاد بالا ولیذاین دکترا که اعتقادی ندارن جواب و ببینن آدم و هول میکنن 👩🏿‍🦯🤐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دکترا به چی اعتقاد ندارن یا ابلفضل یعنی الکی دارم میرم باشگاه😑

ینی چی ؟اخه دکترا میگن این عدد کم بشع ینی تخمکا داره کم میشه ولی اصلاح سبک یا میگن با اصلاح سبک تو آزمایش های بعدی می‌ره بالا پس اگه کم شده چجوری رفت بالا

2740
استرس نداره که ذخیره تخمدان حتی اگه نزدیک صفره هم باشه، مهم نیست. مهم اینکه fshبالا نباشه. یعنی نزدی ...

والا نزدیک صفر باشه ببری دکتر میگه داری یائسه میشی 🤐آدم و میترسونن 

آف اس اچ از چند به بالا خطرناکه ؟ینی اون بالا باشه پایین نمیاد ؟

ینی چی ؟اخه دکترا میگن این عدد کم بشع ینی تخمکا داره کم میشه ولی اصلاح سبک یا میگن با اصلاح سبک تو آ ...

تاثیر داره دیگه مثلا مواد قندی و مصنوعی رو حذف کنی ورزشای هوازی انجام بدی خود دکتر من میگه اگه نرم باشگاه پریود نمیشم

تاثیر داره دیگه مثلا مواد قندی و مصنوعی رو حذف کنی ورزشای هوازی انجام بدی خود دکتر من میگه اگه نرم ب ...

شیش روزه قند و حذف کردم 😂خداکنه تو جواب آزمایش تاثیر بذاره 😂

والا نزدیک صفر باشه ببری دکتر میگه داری یائسه میشی 🤐آدم و میترسونن  آف اس اچ از چند به بالا خ ...

من خودم ذخیره تخمدانم زیر نیم دهم بودم، لطف خدا شامل حال م شد. 

Fshدقیق رنج ش رو یادم نیست.