2737
2739
عنوان

فک میکنید خیلی مهربونید🥺؟

129 بازدید | 13 پست

@دیگه_تکرار_نمیشه    

میشه دعا کنید مشکل ایشون حل بشه 

خواهشا قلبا دعاش کنید 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

@emam_reza    

@sbmimi    

@نخودسیاه    

@آیه_و_آیماه    

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

انشالله زود مشکلش حل بشه   

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤// هرچند که هرگز نرسیدم به وصالت!عمری که حرام تو شد ای عشق حلالت//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@گلنازززم2    

2728
نه مهربون نیستم دعاهامم جواب نمیده اما آرزوهام وقتی بهش فکر میکنم بعد یه مدت کوتاه برآورده میشه

وای خیلی فوق العاده ای کههه چه جالبب 

نههه معلومه ادم خوبی هستی

میشه برا منم آرزو کنی

ارزو کن ث به حاجتش برسه  و بهش فکر کن

منم برات صلوات مبفریتمغ

@emam_reza     @sbmimi     @نخودسیاه     @آیه_و_آیماه   ...

مهربون نیستم عزیزه دلم قشنگم ....اما از ته قلبم براش آیت الکرسی می خونم مشکلش حل شه

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
مهربون نیستم عزیزه دلم قشنگم ....اما از ته قلبم براش آیت الکرسی می خونم مشکلش حل شه

چرا هستی

واقعا چطوری خودتو مهربون نمیدونی 

2740
چرا هستی واقعا چطوری خودتو مهربون نمیدونی 

نظر لطفه شماست عزیزه دلم .خواهر جونم.برات آرزوی خوشبختی سپید بختی میکنم 

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
نظر لطفه شماست عزیزه دلم .خواهر جونم.برات آرزوی خوشبختی سپید بختی میکنم 

عزیزدلمی همچنین 

عزیزدلمی همچنین 

😘😘💚💚💚

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷 💖 انشالله مشکلشون حل شه 

مجرد هستم 😊 یا امام رضا جانم ، به حق « یا جوادالائمه » برسون همه رو به حاجتشون منه حقیر هم بین اونا انشالله 💚☘️ خدارو قسم میدم به آبروی پاک خانم فاطمه الزهرا هرکس برای حاجتم دعا کرد خداوند اول خودشو حاجت روا کنه انشالله ❤️ ‌‌.           ‌‌                                                                                       « السلام علیک یا ضامن آهو السلام علیک یا غریبا الغربا السلام علیک یا معین الضعفاء و الفقراالسلام علیک السلطان اباالحسن علی بن موسی الرضا »                                                                                                                           « اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین »   
@گلنازززم2    

نمیدونم شاید هم مهربون. نباشم .ان شالله مشکلشون حل بشه

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا
@emam_reza     @sbmimi     @نخودسیاه     @آیه_و_آیماه   ...

براشون ۵تا این الکرسی میخونم ،الهی مشکلش حل بشه به خواست برسه 

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.