2737
2739
عنوان

کسایی که از کنکور سر در میارن

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 59 پست
اره چرا نزاری کنار همین سایت به چ دردی میخوره واسه شما ک کنکوری هستی ایندته دوست داری یکساااال عمرتو ...

بخدا همین ۲ ماه باید بشه 

مامان و بابام کلی خرجم کردن 💔هرچی گفتم گفتن چشم برا درس

تمام فامیل و مدرسه و دوستام نشستن پای سرنوشت من منم هر روز میگم از فردا از فردا یا دیره

طول سال خیلی میخوندم یمدته ول کردم باور ندارم قبول میشم نمیخوام به خودم سختی بدم

همه دوستام دارن میخونن

هعی میگم ساعت رند شه شروع میکنم بازم نمیکنم😭همش تو گوشی هنش تو این سایت ک بپرسم میشه یا نمیشه

گوشیو تحویل بدم بنظرتون

بخدا همین ۲ ماه باید بشه  مامان و بابام کلی خرجم کردن 💔هرچی گفتم گفتن چشم برا درس تمام فامیل ...

نمیدونم اگه توانایی مقاومت نداری تحویل بدخ ولی بچه که نیستی دیگه هرکاری کنی بخونی نخونی قبول بشی نشی اینده خودتو تغییر دادی نه پدر مادرت نه دیگران هیچی نمیشه واسشون فقط میتونن خوشحال یا ناراحت بشن ولی سرنوشت توعه رند شدن نداره مگه چقدر فرصت داری برنامه بریز امروزو از فردا استارتشو بزن از ۴ ساعت شروع کن به ۸ ساعت برسون بعد قبول بشم نشم نداره کنکور یه مثبت یا منفی نیست یه رنجه شما بیشتر بخوتی بیشتر تلاش کنی چیز بهتری میاری کمتر تلاش کنی خب کمتر محصول نتیجه خودتو میگیری 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بنظرم زیر ۱۰۰۰ هم میشه 

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
2740
مشاور دارم عالیه خودم پیش نمیرم از تنبلی 

خب پس مشکل خودته درستش کن اینکه دیگه دست خودته یادت باشه فرق تو با بقیه اینه وقتی اونا جا زدن باید بخونی پس بخون و باقیشو بسپار دست خدا اونوقت بهترینارو برات رقم میزنه خداگفته لیس الانسان الا ما سعی اینکه الان با جون دل بخونی دوحالت داره یا قبول میشی که نوش جونتون یا قبول نمیشی اگر نشدی ده سال دیگه حسرت نخواهی داشت که چرا اینکارو نکردم به هرحال تو وقت داری الان اینطوری معطل باشی خوبه یا بشینی بخونی؟ ذهنتو درست کن تلاش کن میرسی

اره بابا تجربی هم میشه تازه انسانی هستی میشه ولی باید معدلت ۱۸.۵ کمتر نباشه میانگین ۲۰ درصدم بزنی حد ...

معدل ۱۸ و نیم با میانگین بیت دو هزار نمیده رتبه بیشتر میده برای دو هزار ماینگین درصدا باید ۴۰ باشه حداقل

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽
معدل ۱۸ و نیم با میانگین بیت دو هزار نمیده رتبه بیشتر میده برای دو هزار ماینگین درصدا باید ۴۰ باشه ح ...

بنظرتون معدل بالای ۱۸

فنون ۵۰

جامعه ۸۰

روان ۸۰

عربی ۶۰

تاریخ جغرافیا و فلسفه ۳۰

اقتصاد ۶۰

میشه اورد

2706