2733
2734
من بیمه تامین اجتماعی روهم همین کارو کردم . دقیقا به همون مبلغ سکه میخرم هر ماه. سال گذشته ۷ میلیون ...

پس وقتی خدایی نکرده مریض میشید بیمه ازاد میرید؟سخت نیست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من بچه ندارم اما برادرم برای بچه ش بیمه عمر باز کرد و ماهانه در حد ی مقدار کم پارسیان و اینا می‌خره میذاره کنار 

البته ی وقتایی که خودشون گیر میکنن کل پول رو خرج میکنن و از اول برا بچه پس اندازه میکنن 

خرید ملک زمین.خرید طلا سکه.پول نقد.من دوستداشتم پسرم از همه نوع سرمایه گذاری رو داشته باشه.

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2740

من یه زمین خریدم و به همسرم گفتم اون برای آینده پسرمه.

چنتایی هم سکه پارسیان گرفتم که همین روند پارسیان گرفتن رو ادامه میدم براش... هیچ چیز به اندازه طلا خوب نیست برای پس انداز بچه چون خورد خورد میشه خرید...

ولی درکل بچه های آینده چون اکثرا یدونه هم هستن دیگه ماپدرومادرهرچی داریم برای اوناست دیگه

ینی دیگ  خودتو الا بیمه نکردی

نه چرا بیمه کنم؟ بیمه سلامت هست برای درمان

من یه دختر ۲۴ ساله ام که ۴ ساله مزدوج شدم دارم با قدرت تمام به سمت هدف هام میرم🥰 امیدوارم خدا همیشه پشتم باشه. خوشحالم که تو این سایت کلی دوست خوب دارم
الا مگه سکه ۲۰۰ هزاری هم داریم؟؟ 

اره ۰/۰۵۰ سوت ۲۱۰ هزار تومنه با طلا گرمی ۳۷۰۰

من یه دختر ۲۴ ساله ام که ۴ ساله مزدوج شدم دارم با قدرت تمام به سمت هدف هام میرم🥰 امیدوارم خدا همیشه پشتم باشه. خوشحالم که تو این سایت کلی دوست خوب دارم

[QUOTE=337157605]پس وقتی خدایی نکرده مریض میشید بیمه ازاد میرید؟سخت نیست؟[/QUOTEا

آزاد نمیریم سلامت داریم برای زایمانم هم ۵۶ هزار تومن شد بیمارستان دولتی

2706