2737
2739
عنوان

خواستگار و ازدواج

271 بازدید | 14 پست

پیش خودم میگم من نمیتونم ازدواج کنم 

شرایط ازدواج برام جور نمیشه 

نه کسی میاد نه پیشنهادی دارم 

نه از طریق کسی تو جامعه معرفی میشم 

تیپ و قیافم خوبه 

تحصیل کردم 

تو اجتماعم

شاغلم 

جای خوبی کار میکنم

کلاسای مختلفم میرم 

تو اکیپ های مختلفم هستم

همه جوره هم به خودم میرسم

کلی ام دوست و فامیل و آشنا داریم 

همه از منو خانوادم تعریف میکنن

ولی اصن نه خواستگاری نه پیشنهادی

دوستام چه کوچیکتر چه بزرگتر همه ازدواج کردن 

دخترای کوچیکتر از من بچه دارن 

واقعا نمیدونم باید چیکار کنم 

دوستام هر جا میرن براشون یکی پیدا میشه ولی من 😞😞😞 اصلا به چشم هیچکس نمیام

خدا جانم شکرت                                                         آقایون درخواست ندین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه ی دخترای شبیه شما 

موقعیت ازدواجشون همینه

دوستم معلمه 

خودم مهندسی 

هیچ خواستگاری نیست

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 
2728

عزیز دلم، شاید یکی دو تا ضعف داری که به چشم خودت نیاد اما به چشم بقیه بیاد، مثلا نحوه معاشرت

سوای اما و اگر و شایدها، اینکه کسی نیاد دلیل بد بودن کسی نیست

نگران نباش به موقع عشق میاد سراغت

هشت سین 

الان خیلیا میان میگن صبر داشته باش به وقتش درست میشه. بعد میبینم سی سال رو رد کردیم

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

وقتی قسمتت بشه پیش میاد ....... جایی ک فکرشم نمیکنی . من و خیلی از اطرافیانم همینطوری بودیم ..... شرکت کردن توی محافل ک خانوادگی باشه خیلی بهتره ، مثل عروسی مولودی ...... توی این جمع ها بیشتر کسانی هستن ک معرفی کنن برای ازدواج تا اکیپ های جوان ....

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
الان خیلیا میان میگن صبر داشته باش به وقتش درست میشه. بعد میبینم سی سال رو رد کردیم

دیگه آدم به امید زندست

امید اگر نباشه لحظات تلخ و طاقت فرسا میشن، اگرچه هیچ وقتم اون امید محقق نشه

هشت سین 
2740
دیگه آدم به امید زندست امید اگر نباشه لحظات تلخ و طاقت فرسا میشن، اگرچه هیچ وقتم اون امید محقق نشه

امید یه پیامبر واهیس.هیچ کاری رو به حال خودش رها کنی درست نمیشه

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
امید یه پیامبر واهیس.هیچ کاری رو به حال خودش رها کنی درست نمیشه

اینکه صدالبته که نباید کاری رو به حال خودش رها کنی، این امید هست که قدرت انجام کاری رو بهت میده،

ناامید بودن همون به حال خود رها کردنه

هشت سین 
فکر می‌کنی به چشم نمیای هنوز قسمتت نشده عجله نکن به موقع ایشالله یه خویش نصیبت میشه

دوستام همه ازدواج کردن ۲۷ سالمه کجاش عجلس؟

خدا جانم شکرت                                                         آقایون درخواست ندین
وقتی قسمتت بشه پیش میاد ....... جایی ک فکرشم نمیکنی . من و خیلی از اطرافیانم همینطوری بودیم ..... شر ...

من همه جا میرم ولی شرایط همینجوریه

شغلت چیه؟ شاید شغل خاصی داری که یکسری شرایط داره و باعث میشه بخاطر شرایط شغلیت  کسی جلو نیاد&n ...

کارمندم

2706