2737
2739
عنوان

من خیلی خجالت میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1381 بازدید | 97 پست

امام على علیه ‏السلام : هر كس توبه كند خداوند او را مى‏آمرزد و به جوارح او و جاى جاى زمین دستور داده مى‏شود كه آبروى او را حفظ كنند و عیبهایش را بپوشانند و گناهانى كه فرشتگان حافظ اعمال برایش نوشته‏اند از یاد آنان برده مى‏شود.( بحار الأنوار : 6/28/32.)

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دورت بگردم گذشته دیگ عزیزم🥺❤️توبه کن دیگ انجام ندی خدا میبخشتت

😭😭😭😭😭برام دعا کنید توروخدا برای بخشیدن من دعا کنید 

دعا کنید خدا منو ببخشه 

دعا کنید ازم بگذره 

دعا کنید درد بی درمون ب جونم بیفته تا پاک ازین دنیا برم 

من میترسم از اون دنیا و از کارای نجسی ک کردم😭😭😭😭😭😭😭😭

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
رم نمیشه خجالت میکشم از خودم بدم میاد  میگم حقمه هرچی سرم بیاد ولی خدایا کل زندگیمو بخاطر جاهل ...

والا دختر دیدم با هزار نفر بوده بازم اصلا انگار نه انگار 

عزیزم اگه از کاری پشیمونی میتونی با خودت و خدات عهد کنی و دیگه تکرارش نکنی دیگه این حرفا رو نداره 

یجور میگی میخوام خودمو بکشم انگار چیکار کردی 

معلومه کم سن و سال هم هستی

اصلا حس بدی از خودت نداشته باش همین که میگی دست کسی بهت نخورده یعنی صد هیچ از بقیه جلوتری دختر

بجای غصه خوردن شاد زندگی کن برو بیرون ورزش پیاده روی افکار منفی رو از خودت دور کن حال دلتو خوب کن سعی کن خودتو با تمام نواقص دوست داشته باشی هیچ کسی بدون اشتباه نیست و کامل آفریده نشده

2731
نمازی داره ک باید خونده بشه؟ 

نه عزیزم فقط از ته دلت توبه کن با خدا عهد ببند که دیگه سمتش نمیری سعی کن نمازتو همیشه بخونی خیلی آرومت میکنه و یاد خدا باعث میشه سمت این اشتباه نری

مهم اینه که الان فهمیدی کارت اشتباه بوده و پشیمونی از کاری که کردی خجالت میکشی این ینی توبه دلتو بخد ...

برام دعا کنید😭 دعا کنید خدا ببخشه منو😭 من دعا واسه کنکور و اینام نخواستم از کسی ولی واسه اون دنیام خیلی ب دعا احتیاج دارم😭

چهار تا عکس بوده عزیزم انقدر خودتو سرزنش نکن...خداروشکر اتفاقای بدتر نیفتاده...ولی کلا قدر خودتو بدو ...

میدونید بدترین کار همین کار شماست یعنی سبک شمردن گناه 😕وقتی خدا اونقدر رئوفه که بزرگترین گناه هارو به راحتی میبخشه چرا گناه رو سبک میشمرین

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
همین که پشیمونی اشکال نداره دیگه ،خدا بخشیددت و خودت هم خودت رو ببخش🌺 امیدوارم صورتت تو تصویر نبود ...

نه صورتم نبوده😭صیغه و اینام نبودم هیچوقت 

فقط با ی پسری رل و این زهر مارا بودم😭

2740
😭😭😭😭😭برام دعا کنید توروخدا برای بخشیدن من دعا کنید  دعا کنید خدا منو ببخشه  دعا کنی ...

بجا درد کشیدن و پاک شدن 

کار خیر کن ، توبه کن 

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
دیگه الان برو پیش مشاور اگه انقدر آزارت میده و این بخش از زندگیت رو پشت سر بذار. 

بعد از کنکورم میرم 

ولی الان ی حس بد و وحشتناکی اومده سراغم ک مغز سرم منقبض شده انگار😭

دوست من ی دختر پاکی بود ی پسرفامیل تاسرحدجون میخواسنش بعدیکسال میگفت بوس وبغل و اینکه جلوش لباس بازمیپوشیده این میگفته زنمی و... 

ی مدت قهرشدن این دختربه حدی بدحال بود نگم برات 

دیگه بعدمدتی دوباره آشتی نامزدی کردن دختره ی مدت داغون شد نگم برات ترسیده شد تونامزدی نزدیکش نمیرفت آخرم ازدواج کردن باهم ولی اشتباهه عزیزم به عذاب وحدانش وترسش نمیارزع خودت وخوب نگه دار

😭😭😭😭😭برام دعا کنید توروخدا برای بخشیدن من دعا کنید  دعا کنید خدا منو ببخشه  دعا کنی ...

عزیز دلم وقتی خودت خودتو ببخشی خدا بخشیده 

خودت خدایی و اون دنیا هیچ سرب داغ و آتیش جهنمی وجود نداره 

از کسی که تجربه مرگ داشته بشنو

این افکار رو از ذهنت بیرون کن 

سعی کن فعالیت کنی بازم میگم ورزش کار سرگرمی ذهنت رو مشغول و سالم نگه میداره 

هیچ عذاب الهی و آینده تیره ای وجود نداره 

خودت آینده ت رو میسازی گلم خودت و افکارت پس مثبت فکر کن که بهترین ها سهم دلت میشه 

😐😐همین که الان پشیمونی صد هیچ از بقیه دخترایی که هزارتا غلط میکنن و پشیمون نیستن جلوتری. دیگه هرز ...

۱۹/۲۰سالمه😭برام دعا کنید دعای بنده در حق بنده دیگ مستجاب میشع 

برام دعا کنید خدا منو ببخشه 

خدا درد بی درمون تو زندگیم بده ک پاک ازین دنیا برم😭 من نمیتونم سنگینی گناهشو دووم بیارم بی عقلی کردم تباه بودم😭

غسل توبه کن و دیگه این کارو نکن توبه واقعی باشه ان شاءالله خدا میبخشه که حتما میبخشه باتوبه کردن و تکرار نکردن 

نمازم بخون که دلت هنوز غرق گناه نیست 

2706