2752
2734
عنوان

من خیلی خجالت میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1388 بازدید | 97 پست
چهار تا عکس بوده عزیزم انقدر خودتو سرزنش نکن...خداروشکر اتفاقای بدتر نیفتاده...ولی کلا قدر خودتو بدو ...

ی تاپیکی دیدم خیلی تلنگر بود برام 

نوشته بود چقدر حجب و حیا قشنگه 

اینک اولین نفر شوهرت بدنتو ببینه 

اولین حس خجالت زن برای شوهرش باشه خیلی لذت بخشع 

خیلی تلنگر بود برام 

کاش برمیگشتم و این جمله رو سرلوحه زندگیم میذاشتم و دیگ ب این گناه کثیف الوده نمیشدم😭

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۱۹/۲۰سالمه😭برام دعا کنید دعای بنده در حق بنده دیگ مستجاب میشع  برام دعا کنید خدا منو ببخشه&nb ...

نماز استغفار بخون توضیحاتش تو نت هست

و اگه دیگه تکرار نکنی بخشیده میشی

انشاالله خوشبخت بشی

هرزه چیه! اون همه کصافت کاری میکنن بقیه بازم میگن فرشته ایم‌تو‌پشیمونی و میگی هرزم؟ بعدشم من الان ...

مگه شما مشاورین؟🥲

2731
عذاب وجدان به روح و روانت رو آسیب میزنه و زندگیتو جهنم میکنه  یه روز دوش بگیر بشین با خدا حرف ...

خیلی اسیب میزنه 

من راضیم ب این اسیب اگ خدا منو میبخشه با این اسیب 

من هزار تا دردبی درمون رو ب جون میخرم ک فقط خدا منو ببخشه😭

الان اگ برچسب هرزه و اینا بهم بزنن راست گفتن؟😭

این حرفا چیه میزنی خانم گل 

اشتباه کردی

خامی کردی از الان درست شو

ببین دختر عمه ی من توی دوران مجردیش خییییلی کارها کرد حتی با مرد خابید🤦‍♀️ولی یه دفه ای از این رو ب اون رو شد کلا متحول شد... باورت نمیشه الان خوشبخت ترین دختره فامیله... خدا ب دله آدما نگاه میکنه توبه کن عزیزم

😔
میدونید بدترین کار همین کار شماست یعنی سبک شمردن گناه 😕وقتی خدا اونقدر رئوفه که بزرگترین گناه هارو ...

این سبک شمردن گناه نیست این روحیه دادن به دختریه که ممکنه حتی بخاطر این حس کارای خطرناکی کنه

هیچ کسی نمیتونه ادعا کنه هیچ گناهی نکرده حتی خود شما

اما وقتی دلت رو آروم کنی و دیگه اون کار رو تکرار نکنی درسته 

خدا هیچوقت از هیچ کسی کینه به دل نمیگیره که عذابش بده 

خدا سراسر عشق و نور و زیباییه هیچ عذابی هیچ دردی پس مرگ نیست 

پس بهتره بجای این افکار پوچ کمک کنیم که کسی که پشیمونه به زندگی شاد و درستش برگرده نه اینکه بدتر کارش رو بزرگ نمایی کنیم

این دختر به اندازه کافی حالش بد هست

تورو خدا نگو این حرف هارو  به بزرگی و بخشندگی خدا شک داری دختر😊

من همین ک زندم همین ک آبروم پیش خلق خدا(فک و فامیل در و همسایه) نرفته 

همین ک خدا برام ستار العیوب ترین خدای دنیا بوده میدونم ک میبخشع ولی میخوام زندگیم بخاطر حماقتم خراب و تباه نشه....

برام دعا کنید😭 دعا کنید خدا ببخشه منو😭 من دعا واسه کنکور و اینام نخواستم از کسی ولی واسه اون دنیام ...

عزیزم همین پشیمونیت دنیایی ارزش داره و ینی اینکه خدا بهت نظر کرده نگران نباش خودتو سرزنش نکن با خدا راز و نیاز کن نماز بخون ورزش کن بزار فکرت مشغول باشه انشالله خدا به دلت آرامش میده 

نترس هیچی نمیشه چون تو گول خوردی و الانم پشیمانی کاری گناهش ندارم ولی کارت تو اون زمان غلط بوده و گذ ...

حتما اینکارو میکنم 

حتما 

واسه اینک خدا قربونش برم اینقدر بخشندگی کرده تو زندگیم ک من بایدددددد خودمو ثابت کنم بگم خدایا همیشه من هرقدمی برداشتم تو برام بقیه راهو درتس کردی منم تا اخر عمر بندگیتو میکنم خداجانم😭

این سبک شمردن گناه نیست این روحیه دادن به دختریه که ممکنه حتی بخاطر این حس کارای خطرناکی کنه هیچ کس ...

بهتر نیست از مهربونیه خدا بهش بگیم یه سرچ هم در مورد چیزی که من گفتم بکنید من که نگفتم بخشیده نمیشه یا وای چه گناه بزرگی گفتم بزرگی یا کوچیکیه گناه کسی رو ما  نمیتونیم تشخیص بدیم ولی بخشندگیه خدا بی نهایته،💚💚💚

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
امام على علیه ‏السلام : هر كس توبه كند خداوند او را مى‏آمرزد و به جوارح او و جاى جاى زمین دستور داده ...

خیلیییی بهش نیاز داشتم ممنونم ازت 

ایشالا امام علی ضامنت بشه هر دو دنیا😭

والا دختر دیدم با هزار نفر بوده بازم اصلا انگار نه انگار  عزیزم اگه از کاری پشیمونی میتونی با ...

نمیگم تو فکر شوهرم ولی بالاخره ی روز ی نفر میاد ک منو دوست داره اونوقت بگم من اینطورب بودم؟ میتونم از اون انتظار داشته باشم ک پاک باشه؟

حتما اینکارو میکنم  حتما  واسه اینک خدا قربونش برم اینقدر بخشندگی کرده تو زندگیم ک من با ...

ولی عزیزم میدونی اینکارتم درست نیست تو عزت نفستو نباید خورد کنی نباید آشکار میکردی 

ولی ماهم عین خواهرت عیب نداره ولی دیگ عیبهاتو ب کسی نگو ب نظر من💗

خیلیییی بهش نیاز داشتم ممنونم ازت  ایشالا امام علی ضامنت بشه هر دو دنیا😭

عزیز دلم هر چی در مورد بزرگیه خدا بهت بگم کم گفتم اتفاقا خدا توبه کننده های واقعی رو از بقیه بنده هاش بیشتر دوست داره💚💚💚

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2706