2737
2739
عنوان

با همکده تماس گرفتی؟؟؟

232 بازدید | 19 پست

تعرفه دولتی یعنی چقد؟ با یه جلسه که ادم خوب نمیشه چندیدن جلسه نیاز به مشاوره اس، هزینه رو نزدن ادم راحت بدونه چی کار کنه، چقد بدم میاد مثل فروشنده های اینستا  که قیمت نمیدن هی میگن بیا دایرکت

کاش هیچ وقت وجود نداشتم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینا که شفاف نیستن حقشون نیست بهشون مراجعه بشه،زنگ بزن بپرس عزیزم 

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2742
2740

یه مشاوره بود تو اسنپ بمن معرفی کرد یکی تو همین نی نی سایت مشاوره خوبی بود 

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
یه مشاوره بود تو اسنپ بمن معرفی کرد یکی تو همین نی نی سایت مشاوره خوبی بود 

فک کنم همون اسنپ بهتره هم هزینه مشخصه هم رضایت بیمار و تعداد مشاوره‌ های هر پزشک 

کاش هیچ وقت وجود نداشتم.
فک کنم همون اسنپ بهتره هم هزینه مشخصه هم رضایت بیمار و تعداد مشاوره‌ های هر پزشک 

اره نظرات هم بخون بهتره بنظرم 

هزینه اش هم مناسبه

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
اره نظرات هم بخون بهتره بنظرم  هزینه اش هم مناسبه

هزینه که، نیم ساعت 550 تومن!! ولی خب اونا کلی زحمت کشیدن درس خوندن من یه ادم بی عرضه بودم ک نتونستم راه دورس پول دراوردن برم که الان زندگیم گوه 500تومن واسم زیاده، یعنی خاک توسرمن 😑😩

کاش هیچ وقت وجود نداشتم.
واقعا؟؟ 

من تابستون زنگ زدم همکده. 1ونیم پولمو بالاکشیدن قرار شد 5جلسه صحبت کنیم همش شد 2جلسه. الکی هم گفتن بهترین دکترای روانشناسی رو بهت انداختیم درحالی که همش کشک بود. از وقتی سرم کلاه رفت دیگه واسه خودم یه پا روانشناس شدم 😂

2706