2737
2739
عنوان

بیماری هاری! اونایی که سگ دارن بیان تورو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 1233 بازدید | 79 پست
میگه اطلاعی ندارم نمیدونم والله قشنگ توضیح نمیده

نگران نباش عزیزم احتمالا سگ چنگش نزده چون اگر اینطوز بود دردش روحس میکرد و ازش دوری میکردبنظرم اما واس اطمینان ببرش دکتر منم مثل شما خیلی ازنزدیک شدن سگ ب بچم میترسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما نظر خواستی منم نظرمو گفتم عزیزم من نگرانم انرژی من تو اتفاقات تاثیری نداره گلم پاشو بچه رو ببر ...

نه کلا باتوجه به تاپیکات گفتم از صدنفر پرسیدم و دست رو‌دست نزاشتم و بیدار موندم که ۷صبح ببرمش اما در کل اینطور مواقع همدلی کردن کار خوبیه باعث میشه انرژیش تو‌زندگیت برگرده و در موارد اینچنینی همدل واست پیدا شه!

2742
نگران نباش عزیزم احتمالا سگ چنگش نزده چون اگر اینطوز بود دردش روحس میکرد و ازش دوری میکردبنظرم اما و ...

من خودم عاشق حیونام اما تو خونه فقط پرنده دارم ب دلیل مریضیا سگ و گربه نگه نمیدارم چند روز پیشم یه گربه چنگم زد رفتم کزاز و هاری زدم امشبم ک پسرم اینطوری شد

چون تو‌اکسپلورم ک همش راجع ب حیوناست  دیدم یه پسره هاری گرفته وسواس فکری گرفتم

نه کلا باتوجه به تاپیکات گفتم از صدنفر پرسیدم و دست رو‌دست نزاشتم و بیدار موندم که ۷صبح ببرمش اما در ...

متاسفانه من تو زندگیم شکست بدی خوردم و این ی مسئله شخصیه و اصلا رو ارتباطاتم تاثیری نداره

ب واسطه شغلم همیشه بدترین احتمالات رو در نظر میگیرم تا بهترین راه حل هارو داشته باشم و سورپرایز نشم 

قصدم ناراحت کردن شما نبوده 

اما هر زمان ک خطری جون عزیزانتون رو تهدید کرد اگه شده هواپیما اجاره کنید و ب ی درمانگاه برسونید

هیچی ن ارزش استرس شمارو داره ن ب خطر افتادن جون عزیزانتون خدایی نکرده 

انشالله ک بهترینا براتون رقم بخوره ❤️

من خودم عاشق حیونام اما تو خونه فقط پرنده دارم ب دلیل مریضیا سگ و گربه نگه نمیدارم چند روز پیشم یه گ ...

انشالله ک چیزی نیست عزیزم ولی حتما ببرش دکتر تاخیالت راحت بشه فوقش خدای نکردع واکسنشو میزنه دیگه

2740

سریع ببر دکتر براش نهایتا واکسن میزنن 

نگه داری جک و جونور این ریسک هارو داره کاش اصلا باهاشون نمیرفتی یا نمیزاشتی پسرت باهاشون بازی کنه 

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
متاسفانه یه شوهر بیشعور دارم که همراهیم نمیکنه بازم ممنونم

متاسفم واقعا 

اما شما قرآن بخون 

نذر کن 

دعا کن 

صلوات بفرست 

برای آرامش خودت  

انشالله چیزی نیست و نذار استرستون رو بچه تون متوجه بشه 

و اینکه خدایی نکرده حتی اگر اتفاق بدی هم افتاده باشه تا ۷۲ ساعت خیالتون راحت فرصت دارید 

پس الان با توکل ب خدا بخوابید 

2706