2733
2734
عنوان

خانواده ام شپش گرفتن از یک مهمون بیشعور

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 22 پست
خانما حشره رو میشه دید یانه ؟ 

آره مخصوصا شامپو مخصوص که مبزنی از سرت کنده میشن قشنگ قابل دیدنن اما تو موهات میشه دید تما سخته میرن لابلای مو قایم میشن

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
خیلی ممنونم خداخیرت بده  من خودم از نظر جسمی هم بیمار و ضعیفم با دوتا بچه خیییییلی میترسم واقعا ...

ببین فشار روحی روانی داره

نمیخوام ناراحتت کنما اما مثلا داری با دوستت یا فامیلت حرف میزنی یهو میاد جلو مو و.... 

من کلاس هفتم گرفتمش  مامانم یبار تو مهمونی کشوندم بیرون فرستادم خونه چون اومده بود رو مانتوم 

هیچوقتتتت یادم نمیرههههه خدا رو شکر شرشون کم شد

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
توی موهام نگاه کردم میشه حشره دید؟

حشره رو خوب بگردی میشه دید اگه اولش باشه و هنوز تعدادشون کم باشه باید خوب دقت کنی تاببینیشون اما اگه تعدادشون زیاد شه تخم میزارن لا به لای موهای تزدیک ریشه پر تخم شپش میشه که مثل شوره سر نقاط سفید رنگیه که محکم چسبیده به موهات و به سختی کنده میشه به شوهرت بگو نگاه کنه خود شپش یا تخماشو میبینه یا نه نگران نباش منو دخترم شپش گرفتیم اما مامانم که مرتبم با هم در تماس بودیم نگرفت شکر خدا ممکنه شمام نگرفته باشین

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
دلم میخواد زار بزنم از شوهرم خجالت میکشم  

خجالت نداره گلم الان اپیدمی شده مخصوصا بچه ها تو مدرسه یا مهد میگیره میان منتقل میکنن به خانوادهاشون ربطیم به بهداشت نداره الان دیگه کیه که بهداشتشو رعایت نکنه وقتی حموم تو هر خونه ای هست

حشره رو خوب بگردی میشه دید اگه اولش باشه و هنوز تعدادشون کم باشه باید خوب دقت کنی تاببینیشون اما اگه ...

ممنون عزیزم خدا بهم رحم کنه من افسردگی هم دارم و همینطوری بی ساز میرقصم گاهی پانیک میشم الان از ترس خوابم نمیبره اصلا نمیتونم تصور کنم چه کار کنم واسه بچه هام میترسم 

ممنون عزیزم خدا بهم رحم کنه من افسردگی هم دارم و همینطوری بی ساز میرقصم گاهی پانیک میشم الان از ترس ...

عزیزم چرا خجالت بکشی نصف دنیا الان با ساس درگیرن یه سرچ کن ببین که چقدر تو اروپا وضعیت بحرانیه 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2740