2737
2734
عنوان

دعانویس حقیقت داره یا خرافاته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1045 بازدید | 132 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم آیات ۶۰ قاف چیه ؟؟؟

آیات زیر 

آیه ۲۴۶ سوره بقره

آیه ۱۸۱ آل عمران

آیه ۷۷ سوره نسا

آیه ۲۷ مائده 

آیه ۶۰ رعد 

آیه ۲۰ مزمل 

این ها آیات ۶۰ قاف هستن 

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
2731
جآنم عزیزم  در خدمتم

سلام خوبی عزیزم ؟  اینجا اسی میخواست بره پیش دعا نویس گفتم یه عزیزی اینجا هست که میتونه کمکت کنه و نرو سراغ این چیزها

من از شما خیلی کمک خواستم و هر بار هم به درستی راهنمایی کردین

اون مورد که واسه خواهرم فرمودین سوره ملک و خیرات بده همون شب دیگه روح بابام رو احساس نکرد بعد انجام این کارها

واقعا ممنونم همیشه در پناه حق باشین ❤🌹

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
سلام خوبی عزیزم ؟  اینجا اسی میخواست بره پیش دعا نویس گفتم یه عزیزی اینجا هست که میتونه کمکت کن ...

فدای تو بشم انجام وظیفه است 

خدا رو شکر سلام منو حتما به خواهرتون برسونید .

عزیزمی خوشحال شدم ک تونستم مفید باشم براتون 

تاپیک هام رو مطالعه بفرماید شاید ب کارتون بیاد

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
فدای تو بشم انجام وظیفه است  خدا رو شکر سلام منو حتما به خواهرتون برسونید . عزیزمی خوشحال شدم ...

محبت کردین ممنونم ❤❤

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2740
خرافات محض

در مقابل کلانی که بیان میکنیم و نشر میدیم مسولیت دوست عزیزم .

پس چ زیباست ک مطالعه کنیم و با علم در مورد مسائل صحبت کنیم .

باتشکر

در مقابل کلانی که بیان میکنیم و نشر میدیم مسولیت دوست عزیزم . پس چ زیباست ک مطالعه کنیم و با علم در ...

مطالعه کنید ببینید چقدر رمال دارن از اعتقادات افراد ساده سواستفاده میکنن میلیونها پول ب جیب میزنن

مطالعه کنید ببینید چقدر رمال دارن از اعتقادات افراد ساده سواستفاده میکنن میلیونها پول ب جیب میزنن

در هر موضوعی هم افراد شیاد دارن کار میکنن هم افراد درست 

ادمای بی فکر میرن سراغ دعا و جادو جنبل ادم عاقل از عقلش استفاده میکنه موفق باشید

بله صدرصد اگر تاپیک هام رو بخوانید افراد نادان و خدا نشناس میرن سراغ جادو