2733
2734
عنوان

دعانویس حقیقت داره یا خرافاته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1045 بازدید | 132 پست
از خدا کمک بخواه همینجا یه کاربری هست همه اینها رو توضیح داده  هیچ قدرتی بالاتر از خدا نیست

خیلی وقته ازش کمک خواستم واقعا دیگه دارم کم میارم😔 یه اتفاقاتی برام افتاده که اصلا حق من نبود هرکار کردم درست بشه بدتر شد. واقعا کلافه م

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعانویس قرآنی که سید باشه دعا قرآنی میده  اون شیطانی ها خوب نیستن

راستش من از همین سید بودنا میترسم. چون به آدمی که شک دارم دعا کرده باشه سیده. چون خودش خیلی اهل این کاراست

2731
خیلی وقته ازش کمک خواستم واقعا دیگه دارم کم میارم😔 یه اتفاقاتی برام افتاده که اصلا حق من نبود هرکار ...

این کاربر رو ببینین اگه سوالی داشتی بپرس من خودم چندبار پرسیدم واقعا خوب راهنمایی کرده

مهرجااااان

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

من اعتقاد نداشتم ولی از چند نفر که دعا گرفتن شنیدم اثر داره...

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
یعنی دعانویس برا تو یه کاری کرده؟ 

ببین اگر با جن کار کنه، مشکل رو حل می‌کنه ولی بدبخت می‌کنه

چون با  جن کافر از این کارا میکنن و تا طرفو بدبخت نکنه ول نمیکنه

اونها که خوبن فقط با آیات قرآن کار میکنن