2733
2734
عنوان

وقتی تو خونه ساکن بودین بازسازی کردین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 51 پست
اخه کسی سه ماهه خونه نمیده  کرایه ها هم خیلی سنگینه باید الکی یه ساله اجاره کنیم

خب  من دیگه نظری ندارم چون ما سه ماهه اجاره کردیم طرف اشنا بود🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره تا دلت بخواد ما و فامیلامون باز سازی کردیم . پدرم آشپزخونه رو باز سازی کرد مادرم اجاق گاز رو برد ...

برای آشپزی شستشو رودچکار میکردین ؟؟

حمام توالت چی اونو چکار میکردین؟؟

خداوندا مرا به حال خود رها مكن

اگر فقط ميخواي كابينت عوض كني، ك ميتونن ٢/٣ روزه جمع كنن.ولي گرد چوب همه جا پخش ميشع

فرش رو ببر اتاق و روي مبللا كاور بكش..

اگر كار سنگي تره.همه چيرو ببر داخل دوتا اتاق.و برو سفر

يا سوئيت اجاره كن يا خونه كسي

١٠ روزه تمام

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
اگر فقط ميخواي كابينت عوض كني، ك ميتونن ٢/٣ روزه جمع كنن.ولي گرد چوب همه جا پخش ميشع فرش رو ببر اتا ...

باید کف آشپزخونه و سرامیک دیوار عوض بشه یعنی ۱۰ روزه تموم میشه ؟؟

خداوندا مرا به حال خود رها مكن

حالا ما بازسازی نکردیم ولی کابینت و کاغذ دیواری و رنگ اونیکی اتاق با دوتا بچه کوچیک

یه گاز دستی داشتم با چه مصیبتی غذا میپختم کلا دوست ندارم برم وبال یکی دیگه بشم تحمل کردم 

و خوب با بچه هام فقط مدارا میکردم موقع آشپزی که اشتباهی رخ نده 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم