2733
2734
عنوان

وقتی تو خونه ساکن بودین بازسازی کردین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 51 پست
سراميك رو ك ار رو ميچسبونن ديگه، مگر قبلي مدلي باشه ك نشه و بكنن.ك نصف روز زمان ميبره كندن سنگها.فرد ...

چقدر خوب اگه واقعا ۳ ، ۴ روزه تموم شه عالیه 

میدونی حموم دستشویی چقدر کار میبره ؟؟ باید کلا کنده بشه لوله ها تو کار بشه 

خداوندا مرا به حال خود رها مكن
چقدر خوب اگه واقعا ۳ ، ۴ روزه تموم شه عالیه  میدونی حموم دستشویی چقدر کار میبره ؟؟ باید کلا کن ...

اينا در صورتي ك شما هر اوستا كاري ك ميگيري هزينه كني بگي

وردست بياره با خودش.چون تنهايي خب لفت ميده و نميرسونه.

مثلا كابينت كار بايد دستگيره و قفسه سوپرماركتي اينا بگيره، قبل شروع برو همه اينا و انتخاب كن بزار توي خونه.دوباره يكروز نياد بگه انتخاب كن يكروزم به بخره بياره.

لوله كشي من نداشتم چون خونه نو بود فقط ديزاينش مورد نظرم نبود تغيير دادم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما ۱۷۰ متر من نیمه ساز بود صاحبخانه گفت خونه را خالی کنید ۱ ماه وقت گرفتیم تعمیر کردیم و سر ۱ ماه ...

به سلامتی 

خونه ما ۱۰۰ متره کل خونه باید بازسازی بشه

اينا در صورتي ك شما هر اوستا كاري ك ميگيري هزينه كني بگي وردست بياره با خودش.چون تنهايي خب لفت ميده ...

درست میگی 

من باید لوله کشی کنم جای ماشین لباس شویی تغییر بدم 

و یه جا برای ظرف شویی درست بشه احتمالا برای من شاید تا یه هفته طول بکشه

2731
به سلامتی  خونه ما ۱۰۰ متره کل خونه باید بازسازی بشه

به سلامتی و دل خوش

مبشه همزمان چند تا کار تو خونه انجام بشه تا کارها زودتر انجام بشه

مثلا خونه ی من گچکار و سرامیک کار همزمان خونه بودند و خودشون کارها را هماهنگ میکردند که تو دست هم نباشن

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
درست میگی اما اگه خودم بودم تحمل میکردم.  دو تا بچه هان نوجوون هستند اونا بد قلقی میکنن  ...

به دل بݘه ها بخوایم باشیم که فقط میگن مارو با تخت و گوشیمون راحت بذارین  

یه تاجی _ سرور تیمای ایران💙
به دل بݘه ها بخوایم باشیم که فقط میگن مارو با تخت و گوشیمون راحت بذارین    

درست میگی اگه بچه هام پارسال بهونه نمی‌گرفتن پارسال تابستان درست کرده بودم تموم شده بود

الانم همش غر میزنن کلافه ام کردن