2733
2739

دخترم امشب وسط جمع آقایون(خانوما تو اتاق بودن)لباسشو زد بالا گفت می می 😍

این بچه اصلا شیرخشکیه نمیدونم این می می رو کی یادش داده 

به همه چیز هم میگه می می 

حالا امشب شانس می می هاشم نشون داد 😐

یکسالو نیمشه خانومچه

آب شدماااااااا

بله پروفایل خودمم  🌱 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

دخترم به مادرشوهرم گفت مامان من به بابام گفت دیگه به شما نمیگه مامان میگه خاله چون هر وقت گفته مامان شما گفتین بله خاله 🤕🤕🤕 یعنی انگار سرب داغ ریختن روکمرم 😂 قبلشم میگفت مامان بگمممم؟؟؟ هی میگفتم چی میخوای بگی میگفت سوپرایزه دیگه بعد از مهمونی تو ماشین از خجالتش درومدم 😬😬😬

الهی خدا حفظش کنه  بچست  هر وقت کمی متوجه شد اندام های خصوصی را یادش بده که بدونه واسهحف ...

ممنون عزیزم

نمیدونی چ حالی شدم ،ماشالله تپل هم که هست می می هم داره بیشتر خجالتی شدم 

بله پروفایل خودمم  🌱 
2738

من دختر شش سالم عاشق ميوه است هرجا مهمونى ميريم مياد درگوشم ميگه ميوه پوست بكن يعنى بشقاب جلوم پرميشه خودم خيلى خجالت ميكشم هرچى هم گوشزد ميكنم بازم كار خودشو ميكنه نميدونم چى كار كنم خيلى شكموعه

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
من دختر شش سالم عاشق ميوه است هرجا مهمونى ميريم مياد درگوشم ميگه ميوه پوست بكن يعنى بشقاب جلوم پرميش ...

عزیزم اینم عاشق و دیوونه ی موزه باباش نون یادش بره نخره موز حتما میخره هرروز

بعد امشب مثل نخورده ها میگفت مامان مامان مممممووووووووزززز ۴تا موز خورد اینقد خجالت کشیدم😀کلن کمر بست به آبروی منو بردن 

بله پروفایل خودمم  🌱 
دخترم به مادرشوهرم گفت مامان من به بابام گفت دیگه به شما نمیگه مامان میگه خاله چون هر وقت گفته مامان ...

😀😀😀😀نمیدونم فازشون چیه این بچه ها

بله پروفایل خودمم  🌱 
😂😂😂😂😂😂

حالا دوستم میگه بیشتر از این غصم سد که نگوزیدم و رفته گفته کاش گوزیده بودم😕😂

بیا اینم دوستای ما😂😂

السلام علی الحسین و  علی علی بن الحسین  و  علی اولاد الحسین  و  علی اصحاب الحسین (علیه السلام)
عزیزم اینم عاشق و دیوونه ی موزه باباش نون یادش بره نخره موز حتما میخره هرروز بعد امشب مثل نخورده ها ...

عزيزم خدا حفظش كنه

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
2706