2733
2734

درگیر افسردگیه به تشخیص روانشناس

واین افسردگی ریشه درکودکی داره

دانشجوام هم از لحاظ درسی هم اخلاقی هم ظاهری اوکیم اما شرایط زندگیم خوب نیست

وبه معنای واقعی بریدم ازهمه جیز

همش پیش روانشناسم اما تاثیرنداره

اکه اطرافیانتون اینجوری یودن نصیحتم کنین:)

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حیف عمرت واقعا . الان که اول جوونیته باید تلاش کنی و انگیزه داشته باشی میچسبی به افسردگی و سالای طلاییتو از دست میدی ادامه بدی هم گذشتت تلخه هم ایندت 

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
2728
من خودم روانشناس و روانپزشک باهم

پیش هردو میرین؟

ب منم گفت برو روانپزشک ولی حوصلشو ندارم

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
استغار و شکرگزاری

فایده نداره ..

هرچی میرم سمت خدا ب گناه کشیده میشم تازه انگیزه هم ندارم یروز تماز میخونم دوروز میذارم کنار....

روی ۳۰ دقیقه ورزش +  ۱۰ دقیقه دویدن تند

تغذیه و آب مناسب

کارهای عقب افتادتو برنامه ریزی کن و انجام بده

با دوستان حداقل هفته ای یکبار برو بیرون 

روزی ۱چ صفحه کتاب

هفته ای یک فیلم ببین

این کارهارو کردی خوب نشدی بگو

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /

گاهی وقتا مشکل ازدرون نیست ازبیرونه که باعث حال خرابی ادما میشه

من با نمازخوندن وتوکل وتوسل به خداست که دارم میگذرونم اگه نه بهانه ای برای زندگی ندارم

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
2740
حیف عمرت واقعا . الان که اول جوونیته باید تلاش کنی و انگیزه داشته باشی میچسبی به افسردگی و سالای طلا ...

بخدا دست خودم نیست

خیلی از لحاظ روحی داغونم توی کودکیم سختی خیلس کشیدم آیندمم بدترقراره بشه وراه نجاتم شاید ازدواج یایه آدم خوب باشه هرررچه زودتر

که پیدا نمیشه:)

پیش هردو میرین؟ ب منم گفت برو روانپزشک ولی حوصلشو ندارم

بله فدات 

اگه خیلی افسرده باشی زوانشناس تنها کاری نمیتونه وقتی سروتونینت پایینه 

روانپزشک که کاری ندارهر چندماه یکبار میری 

یه قرص میده و واقعا توی روحیه ی ادم تاثیر داره 

اگه تهرانی بگو روانپزشکم را معرفی کنم 😘🥰

بخدا دست خودم نیست خیلی از لحاظ روحی داغونم توی کودکیم سختی خیلس کشیدم آیندمم بدترقراره بشه وراه نج ...

همین که میگی بخدا دست خودم نیست علت دوام افسردگیته

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
روی ۳۰ دقیقه ورزش +  ۱۰ دقیقه دویدن تند تغذیه و آب مناسب کارهای عقب افتادتو برنامه ریزی کن و ...

همه این کارارو کردم

هفته ای ۱۲ ساعت ورزش میکنم باتوجه ب رشته دانشگاهم

با دوستام میرم بیرون کافه و....

یه لیست دارم کارامو تبک میزنم...

ولی حالم گرفتست

آهنگ غمگین فقط گوش میدم شاداصلا نمیتونم

روحیم چندساله داغون شده

فایده نداره .. هرچی میرم سمت خدا ب گناه کشیده میشم تازه انگیزه هم ندارم یروز تماز میخونم دوروز میذا ...

https://eitaa.com/joinchat/892535157Cc6bb3bfaec

گلم این کانال ، یه کلاس داره 

روحتو آروم میکنه

مرنج و مرنجان
گاهی وقتا مشکل ازدرون نیست ازبیرونه که باعث حال خرابی ادما میشه من با نمازخوندن وتوکل وتوسل به خداس ...

حرف حقی زدی عزیزم

از بیرونه:)

چیزی ک مقصرش من نیستم:)وآیندمو‌خرایب داره میکنه.....

خوشحالم به خدا نزدیگی

همه این کارارو کردم هفته ای ۱۲ ساعت ورزش میکنم باتوجه ب رشته دانشگاهم با دوستام میرم بیرون کافه و. ...

خب آهنگ غمگین که نشون افسردگی نیست 

سلیقت متفاوته

اوضاع خونه چطوره؟ خانواده زیاد دعوا میکنن؟

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
2706