2737
2739

چیزی که باعث شده دل یا غرور پارتنرتون شکسته شه.

که ناراحتش کرده باشین.

و بعد از اون جریان علاقش کم شد؟ یا حسش عوض شد؟

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.

گفتم انقد پیگیرم نباش 

تا چند روز میفهمیدم حالش بده

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

همیشه اونی که غرورش میشکست من بودم

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همش بهش گیرمیدادم که نروپیش دوستات چون درحد مرگ به رفیقاش حسودیم میشد که بااون حرف میزنن هی میبینشش هی بهش شک میکردم 

یا هی میگفتم که چرا دیرسین میکنی(شاید یک دقیقه نهایتش دیر سین میکرد) 

هی توقع داشتم ا کاروزندگیش بزنه بامن حرف بزنه

همین باعث شد حسش کم شع

البته الان بعدگذشت چندسال ادم شدم فهمیدم واقعا رفتارم زیاد بچگونه چرت بوده🚶🏼‍♀

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2728

هیچ وقت غرورش رو نشکستم

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
همش بهش گیرمیدادم که نروپیش دوستات چون درحد مرگ به رفیقاش حسودیم میشد که بااون حرف میزنن هی میبینشش ...

هنوز با همین؟

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.
گفتم انقد پیگیرم نباش  تا چند روز میفهمیدم حالش بده

یکی پیگیرت باشه که خوبه😅

2740
هنوز با همین؟

اره خداروشکر بعدچهارسال هنو اخلاقای چرتمو تحمل میکنه البته انصافا الان خیلی تغییرکردم هنوزم همونم ها ولی سعی میکنم نشون ندم چقدر مثل قبل حساسم

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
یکی پیگیرت باشه که خوبه😅

من خوشم نمیاد 

اصرار میکنه بگو چیه میدونم حالت بده تو خودت نریز و.. 

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
و خیلی دوستت داره؟

کات کردیم 

یه بار بهم گفت هیچ کس تو زندگیم اندازه تو منو ندید و بهم توجه نکردو..

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
کات کردیم  یه بار بهم گفت هیچ کس تو زندگیم اندازه تو منو ندید و بهم توجه نکردو..

وا انگار رابطتون خوب بوده که. پس چرا کات؟!!

وا انگار رابطتون خوب بوده که. پس چرا کات؟!!

تصمیم گرفتیم تموم کنیم تا بهم آسیب نزنیم