2733
2739

همه چی گل و بلبل بود تا اینکه من بهش گفتم برگشتنی از سر کار بره ژامبون و کاهو و نون باگت اینا بخره هوس ساندویچ کرده بودم که ای کاش نمیکردم .. نرمال اصصصصصلا آوم خسیسی نیستا اصصصصصلا ادمی نیست که بگم فلان چیزو میخوام و برام نخره ولی نمیدونم امشب چش بود همین گفتم بره اینارو بخره از چنتا مغازه ی مختلف و بعدش بیاد خونه انگار حالش گرفته شد. از در اومد تو با لبخند بهش سلام کردم مثل برج زهرمار جواب سلاممو داد نه بوسم کرد نه بغلم کرد هیچی .. منم حقیقتا دلم شکست خیلی پشیمون شدم که چرا گفتم دلم ساندویچ میخواد و میخوام درست کنم .. دیگه هیچی همین برخوردش کافی بود تا من بهم بر بخوره و قیافه بگیرم براش .. بعدش هی اومد که مثلا حرف بزنه محلش ندادم برام شیرموز درست کرد نخوردم واسه فردا نهارشم غذا میخواستم درست کنم درست نکردم خیلی اعصابم خورده از یه طرفم خسته و معصوم جلوم خوابیده جلو گریمو نمیتونم حالا بگیرم .. ینی من مقصر بودم ؟ غذا چی ؟ براش نزارم ؟ باردار نبودم تا یه هفته سر همین حرکتش باهاش قهر میکردما ولی الان واقعا خیلی وابسته شدم انگاری همش دلم براش میسوزه حتی با اینکه بهم بدی کرده 

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه قدر الکی بزرگ کردی خب شاید بیرون بوده از چیزی ناراحت شده حالا اومده یکم تله بوده و بعد هم بذخود اومده این کارا چیه ؟!

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2742

چقدر بزرگ کردی مسئله رو، اصلا شاید فکرش درگیر چیزی بوده تو فکر کردی بخاطر خریداته

پسر قشنگم صحیح و سالم اومد بغلم، خدایا ممنونتم که زیباترین فرشته ات رو برام فرستادی، هرچقدر شکرت کنم کمه، خدایا دامن هر ارزومندی رو سبز کن، پسر منم زیر سایه خودت و اهل بیت صحیح و سالم برام حفظ کن☆آمــین☆  بقیه امضام واسه دوره زیبای بارداریمه دلم میخواد بمونه اینجا😍✅️اگه چشمتون به امضام افتاد لطف کنید و برای همه خانمای باردار دعا کنید که دوره بارداری راحتی رو بگذرونن،گاهی روزها و شبا خیلی سخت میشن،مثل امشب که دوست دارم از شدت  حال بدم ساعتها بلند بلند گریه کنم...🥲♡♡♡نینی سایتیا بعضیاتون واقعا خوش قلب و مهربونید من براتون از خدا طلب خیر میکنم امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیفته♡♡♡در تاریخ۱۶ آذر۴۰۱ ساعت ۶غروب دومین بیبی چکم مثبت شد ساعت۸:۳۰شب رفتم آزمایشگاه و تست بتام هم مثبت شد به لطف خدا و نگاه اهل بیت😍خدایا به قلب همه منتظرا نظر کن💖💖💖خدایا به من فرزندی سالم و صالح و زیبا بده و من رو در مسیر زیبا و ناشناخته‌ی مادری یاری کن♡ ۷دیماه۴۰۱ صدای قلب کوچیکت رو شنیدم...خدا برام صحیح و سالم نگهت داره جان مادر...امروز۱۱/11/401غربالگری اول رو رفتیم مامانی دکتر سونو گفت سالمی خداروشکر ولی گفت جنسیتتو نمیتونم فعلا بگم.من قربونت بشم که انقد شیطون بلا و ناقلا بودی و یجا بند نمیشدی😘همینکه سالمی عالیه جنسیتتو بعدا میفهمیم.امروز۲۱اسفند فهمیدم تویی که تو دل منی یه پسر قشنگی همه اعضاتو دونه دونه با بابایی دکتر بهمون نشون داد😍پسر جونم ما عاشقتیم و خدارو بخاطر داشتنت بی نهایت شاکریم، 17بهمن402اولین دندونات جوونه زدن و من خوشحالترین مامان دنیام🥹خدایا شکرت ☆☆☆یک عضو قدیمــیِ تعلیق شده...!
غذا براش بذار ، ازش نپرسیدی چرا برج زهر ماری ؟

والا گفتم ولی هیچی نگفت کلا سکوت کرد .. منم حس کردن ناراحت از اینه که فرستادمش چنتا جای مختلف خرید .. حالا روزای دیگه میره ها امشب نمیدونم‌چش بود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 

وا ۱ هفته قهر واسه چیز به این چرت و پرتی؟

چ ربطی داره که حالا غذاش و نزاری یا تو قهر کنی

شاید خیلی خسته بوده میخواسته زودتر بیاد خونه شاید با کسی بحثش شده شاید موقع خرید مشکلی پیش اومده یا اصلا هیچکدوم نبوده فقط رو مود نبوده...

غذاش و بزار بنده خدا رو رفتارتم اوکی باشه ... فوقش بگو دلخور شدم اومدی تو بغلم نکردی نگفتی هم نگفتی

بچه ای مگ

البته حامله هم هستی همه چی برات خود به خود سخت تر هم میشه درک میکنم 

پسر قشنگم صحیح و سالم اومد بغلم، خدایا ممنونتم که زیباترین فرشته ات رو برام فرستادی، هرچقدر شکرت کنم کمه، خدایا دامن هر ارزومندی رو سبز کن، پسر منم زیر سایه خودت و اهل بیت صحیح و سالم برام حفظ کن☆آمــین☆  بقیه امضام واسه دوره زیبای بارداریمه دلم میخواد بمونه اینجا😍✅️اگه چشمتون به امضام افتاد لطف کنید و برای همه خانمای باردار دعا کنید که دوره بارداری راحتی رو بگذرونن،گاهی روزها و شبا خیلی سخت میشن،مثل امشب که دوست دارم از شدت  حال بدم ساعتها بلند بلند گریه کنم...🥲♡♡♡نینی سایتیا بعضیاتون واقعا خوش قلب و مهربونید من براتون از خدا طلب خیر میکنم امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیفته♡♡♡در تاریخ۱۶ آذر۴۰۱ ساعت ۶غروب دومین بیبی چکم مثبت شد ساعت۸:۳۰شب رفتم آزمایشگاه و تست بتام هم مثبت شد به لطف خدا و نگاه اهل بیت😍خدایا به قلب همه منتظرا نظر کن💖💖💖خدایا به من فرزندی سالم و صالح و زیبا بده و من رو در مسیر زیبا و ناشناخته‌ی مادری یاری کن♡ ۷دیماه۴۰۱ صدای قلب کوچیکت رو شنیدم...خدا برام صحیح و سالم نگهت داره جان مادر...امروز۱۱/11/401غربالگری اول رو رفتیم مامانی دکتر سونو گفت سالمی خداروشکر ولی گفت جنسیتتو نمیتونم فعلا بگم.من قربونت بشم که انقد شیطون بلا و ناقلا بودی و یجا بند نمیشدی😘همینکه سالمی عالیه جنسیتتو بعدا میفهمیم.امروز۲۱اسفند فهمیدم تویی که تو دل منی یه پسر قشنگی همه اعضاتو دونه دونه با بابایی دکتر بهمون نشون داد😍پسر جونم ما عاشقتیم و خدارو بخاطر داشتنت بی نهایت شاکریم، 17بهمن402اولین دندونات جوونه زدن و من خوشحالترین مامان دنیام🥹خدایا شکرت ☆☆☆یک عضو قدیمــیِ تعلیق شده...!
2738

خب شاید بیرون مشکلی پیش اومده اعصابشو خورد کرده اما وقتی اومده پیشت شیر موزم درست کرده درست نیست قهرتو ادامه بدی نزار براش عادی شه خسته شه 

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞
چقدر بزرگ کردی مسئله رو، اصلا شاید فکرش درگیر چیزی بوده تو فکر کردی بخاطر خریداته

اخه پس چرا تا من پشت تلفن بهش خریدامو گفتم یهو حالش عوض شد ؟ گفتم نون باگت برگشت گفت‌ ای بابا نون باگتم میخوای ؟ (واسه اینکه نره اینور اونور خرید نکنه).. خو چشه پس اخه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا گفتم ولی هیچی نگفت کلا سکوت کرد .. منم حس کردن ناراحت از اینه که فرستادمش چنتا جای مختلف خرید . ...

شاید با خودش فکر کرده از صبح سر کار بوده و تو تو خونه بودی ولی یه شام حاضر نکردی ، شایدم از جای دیگه ناراحت بوده ، ناهارشو درست کن ، فردا هم سعی کن عادی باشی که دلخوریتون ادامه پیدا نکنه

شاید با خودش فکر کرده از صبح سر کار بوده و تو تو خونه بودی ولی یه شام حاضر نکردی ، شایدم از جای دیگه ...

خودش عصری زنگ زد گفت شام نزار برا فردام استامبولی درست کن وگرنه دیشب براش ته چین درست کرده بودم .. منم چون برنامه خوابم‌بهم ریخته شبا بیدارم‌گفتم اخر شب براش میپزم که اینجوری شد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پاشو ناهارشو بذار ، فردا حال جفتتون بهتر بود ، شاید گفت چشه

اوهوم ☹☹اومدم آشپزخونه دارم میزارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706